Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csókolóztunk de nem bízok...

Csókolóztunk de nem bízok benne párkapcsolatilag, most mi legyen?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi a regény és a helyesírási hibák miatt.

Buliból ismerek egy srácot, én 17/L, ő 20/F. Hazakisért és egyszer csókolóztunk (nem első csók) Jó fej meg minden, de az az igazság, hogy én nem mernék vele kapcsolat féleségbe se kezdeni, mert szinte folyton részeg (pl. Mikor haza kisért már 5 napja nem józanodott ki rendesen), és elég zürös nő ügyei vannak, sok csaj rövid idő alatt, olyan is aki azért még alig, hogy 14 elmult.

A lényeg az, hogy nem is igazán vonzódok hozzá, legfeljebb barátként kedvelem, és nem is értem miért hagytam, hogy megcsókoljon (talán mert egész este arra célozgatot, fogalmam sincs), és ugy érzem ez a csók egy hatalmas hiba volt.

Tudom, hogy meg kell mondanom neki mi, hogy van, azt is tudom, hogy hülyeség volt ez a csók és, hogy lehet megbántom majd de megvezetni nem akarom, így is elég rosszul árzem magam.

A lényeg, hogy mondjam meg nrki, hogy az a csók hiba volt és, hogy legfeljebb barátként tekintek rá (3-szor találkoztunk csak amugy) anélkül, hogy tulzottan megbántanám.

Egyáltalán megbántódna emiatt?



2014. máj. 4. 21:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Még nem volt barátom (randin csókolóztam), és még szüz vagyok szóval már eleve a kapcsolat témától bevagyok kicsit ijedve..
2014. máj. 4. 21:35
 2/5 anonim ***** válasza:

mondjad el. leCarná


30+F

2014. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mondd meg neki. Egy csók még nem a világ.:)
2014. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, köszi. :)

Azóta nem is keresett szóval már nem vagyok olyan ideges.

2014. máj. 6. 11:22
 5/5 bekaszaj válasza:

3 szor talalkoztatok, joforman azt sem tudod ki ő.

Egyebkent meg ezen ne aggodj hogy hogy mond meg neki szerintem egy ekkora taplo alkoholista 20 éves kis tirpaknak nem tok mindegy hogy mi a velemenye rolad?:) de msot öszinten, biztos talalnal magadnak sookkal rendesebb sracot is, ezt meg szard le, a velemenyevel egyutt.

2014. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!