Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még érdeklem ezt a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még érdeklem ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit ismerősön keresztül ismertem meg. Eleinte nagyon örültem hogy lesz végre barátnőm. Mert még sosem volt. Meg rajta is úgy láttam hogy érdeklem, és bejövök neki. De nem ír vissza már több mint egy hónapja, de el sem olvasta. Nem tudom hogy miért csinálja ezt. Hétvégén lesz egy közös programunk, ott fogunk találkozni, de nem tudom mire számítsak.

Az a gond, hogy mivel még sosem volt barátnőm, emiatt nem tudok jól ismerkedni, meg néha úgy érzem hogy teljesen ellenkező személyiségünk van, ami miatt kicsit elbizonytalanodok. De annyira megszerettem, hogy nem tudok más lányra gondolni, meg nem is akarok más lányt, azt akarom hogy a barátnőm legyen. De hogy nem ír vissza ennyi ideig nem számítok túl sok jóra:(

Az lenne a legjobb megoldás ha elfelejteném őt? Ennyire még sosem szerettem meg egy lányt sem ezért ez rohadt nehéz lesz...


2019. okt. 16. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Valami oka csak volt ami miatt nem írt vissza. Talán nem akart elutasítani és így akarta a tudtodra adni, hogy nem szeretne tőled semmit. Esetlegesen a közös találkozón megpróbálhatsz vele megbeszélni, de neked kell érezni hogy van e értelme vagy sem.
2019. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!