Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak ma egyáltalán normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ma egyáltalán normális lányok akik nem azt nézik hogy milyen az illető teste kivan e gyurva milyen extra tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 20. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy vannak csak ritka. Gondolom te sem akarnál összejönni egy ducibb, csúnyácskább lánnyal, akkor egy lánynak miért ne lehetnének elvárásai?
2019. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze lehet nekik is ugyanolyan elvárásaik nekik is mint nekem,de nekik állandóan a fullos az extrás a mindenes férfiak kellene nekik és az hogy már esze is legyen meh normális az már nem számit,ezáltal az olyanok mint én egyszerüen kihullanak,és szar érzés de nagyon mert igy ez olyan mintha az lenne érzékeltetve hogy nem vagyok normális nem vagyok jó ember csak egy olyan akire azt mindhatják hogy fuj te semminek nem vagy jó mert nem vagy fullos se se semmi
2019. okt. 20. 14:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibáért
2019. okt. 20. 14:30
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Pont, hogy annyira nem is a testet nézik, szerintem a jó szociális képességek sokkal fontosabbak. Az izom inkább a többi férfinak imponáló, mint a nőknek.
2019. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
És amikor meglátlak...akkor mit nézzek meg rajtad, ami alapján felfigyeljek rád?
2019. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a belső tulajdonságok az elsődleges, ezt követi a külső.


A srác külseje csak annyira legyen vonzó, hogy nekem tetsszen. Hogy számomra jóképű legyen. Persze itt is vannak eléggé taszító (mondjuk a túlsúly) tényezők, de ilyenek mindenkinél vannak. Látszódjon rajta, hogy sportol, de nekem gorillává gyúrnia magát, mert az se jön be.


18/L

2019. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok
2019. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyél jóképű
2019. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A parom hasonlo tipus volt mint amirol beszelsz pattanasos nem tul jo tanulo visszahuzodo csendes.

A legcsodasabb ferfi es en szexelek vele de meg mennyit pedig en voltam a meno csaj a suliba!

Felnovunk!

Meglatjuk a masikba az ertekeket!

Legyel magabiztos!

Annyira fognak masok ertekelni amennyire te magad ezt sose feledd!


22/l

+boldog jegyes

2019. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek az izmos fiúk. Inkább legyen cuki, mosolygós. Ha helyes arca van és nem kövér vagy sovány, és szép a szeme, mosolyog akkor nekem nagyon bejön:))
2019. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!