Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék könnyebb megnyíl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék könnyebb megnyílni az emberek előtt így megkönnyítve a barátkozást és a társkeresést?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sajnos elég zárkózott vagyok az emberekkel szemben, mert bátyám mindig is elnyomott és ez ilyen hatással volt a személyiségemre. Nehezen nyílok meg az embereknek, nehezen barátkozok és a csajozás szinte ismeretlen fogalom az önbizalom hiány és a szégyenlősség miatt. Nem merek oda menni emberekhez, hogy ismerkedjek vagy beszélgessek vel7k. Fogalmam sincs hogy mit kellene csináljak de eléggé magányosnak és elkeseredettnek érzem magam. Remélem, hogy valahogy ez orvosolható vagy javítható. 18f

2019. okt. 21. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Turnár, te vagy az?


Megmondom őszintén, én a társkeresést előrébb raknám, mint a barátokat. Persze lehet csak én vagyok így vele, de nekem újra és újra csalódnom kellett a "barátaimban".


(nincsenek is mondjuk, de annyival könnyebb az élet, ugye)


1. Próbálj kiépíteni egy beszélgetést. Tudj bármiről beszélni, akár egy órát is. Persze nem egyből, hanem fokozatosan kiépítve.

2. Legyen véleményed. Légy jó beszélgetőpartner. Építs ki kapcsolatokat.


+ azt hozzátenném: elég, ha "haveri" kapcsolatokat építesz ki. Erre pl.: ott egy sport. Vagy in-game "sport". Mindenhol kell kommunikálnod, ergó javul a beszélőkéd.


Ha beégsz, az se gáz. Az gáz, ha gáznak tartod.


Szóval próbálkozz. Szánd el magad. + először próbálj meg barátok/haverok/társak nélkül is önálló, boldog ember lenni. Legyen egy HOBBID. Ez nagyon fontos. Bármi. Tényleg bármi. Amit szeretsz, amiben jól érzed magad. Nem kell jónak lenned benne, a lényeg hogy legyen, és szeresd.


A bátyád meg szard le, 18 éves vagy a kurv# életbe is. Ki a bátyád neked most? A Parancsnok? Szrd már le...


Önbizalomhiány ellen van pár videó, írás amit simán ki guglizol. Elküldöm üzenetben.

2019. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!