Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Őszintén, kik és hány nő...

Őszintén, kik és hány nő gondolja komolyan a társkeresést?

Figyelt kérdés
Elkeserítő az eddigi eredmény, akármit irok, egyszerűen válaszolni nem hajlandóak. Élőben is ilyen felületesek? :(
2014. nov. 15. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
na ez jó kérdés. sokan csak egó növelés miatt vannak fent. elég komolytalan a netes oldalak többsége.
2014. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én

15/L csak ne 200 kmerre lakjon...

2014. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túlnagy a nemek közti külömbség ezen a téren, mégegy dagadt lány is kellendőbb egy viszonylag jóképü fiunál, nagyon nehéz találni olyat aki egyáltalán visszaír, és nem beszéltünk arról, hogy egy fiunak még válogatásra sincs lehetősége ha esetleg külsőleg kinéz valakit de belsőre nem hozzáillő. Vagy legyél casanova, vagy neis foglalkozz a témával mer reménytelen.
2014. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Elobennismilyen feluletesek?"

ez a kerdes sok mindent egmagyaraz:D peldaul, hogx nemmlattal meg eloben not

itt, GYIKon nem nagyon lehet ismerkedni... mert gyikok:D nem a lanyokkal vanmproblema... inkabb az oldal szellemisege es komolytalandaga nem alkalmas ismerkedesre! Nezz korul a kategoriaban... egynkerdesre ha jon 10 valasz, abbol 4 gyokerseg, 3,pedig anyazas, es csak 3 olyan valasz van, ami a kerdesre valaszol, neadjisten segit.... ha ilyen emberek vannak itt, mit varsz, miert vennenek komolyan?

egyebkent meg azert sem alkalmas ismerkedesre, mert siman kiadhatja barki magat barminek... vagy siman felreertes... komolyan! En valtottam mar ugy egx par levelet valakivel, hogy mindketten azt hittuk, hogx a masik lany! Igy azert nehez:D


Nem azt mondom, probalkozni azt lehet, de ne erre az oldalra alapozz, mert hiaba van ismerkedos szektor, ez aznoldal nem alkalmas ra!

menj inkabb teveclubra, nekem 2 csajom es egy jobaratom lett onnan:D

2014. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
annyi a különbség, hogy élőben elküldenek szépen. Netes társkeresőkön meg nem válaszolnak és el van intézve a dolog. rohadtul utálom.
2014. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

6 évig voltam társkeresőn, több 100 emberrel leveleztem, ebből csak 3 volt hajlandó találkozni, de azok is kijelentették randi elején, hogy ne ábrándozzak többről, mert nem akarnak kapcsolatot.


Ezek után letöröltem magam! szerencsére a love.hu visszafizette a tagságom árát.

2014. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg viszony.hu? Bár az is csak kavarásra van és nem normál kapcsolatokra, de ott legalább arra van esély.

Nem állítom, hogy könnyű dolga van egy férfinak ha társkeresőn próbálkozik, de annyi biztos, hogy van egy minimális esély rá, hogy megtaláld ott az igazit. Persze, lehet növelni az esélyeidet itt is mint bármelyik más társkeresőn ha csinálsz egy kihívó azaz elég feltűnő profilt, de akkor sem fognak rád írogatni, legfeljebb a 'spam'-es sunák. Hogy a kérdésre is egyenes választ adjak, nem a nőkkel van a gond, egyszerűen még mindig komolytalannak veszik az internetes ismerkedést az emberek. Szóval vagy ez, vagy marad az élőben való ismerkedés ami még mindig nagyobb esélyjel kecsegtet.


Ha egy személyes ötletet meghallgatsz akkor elsősorban a környezetedben nézel szét. Munkahelyek, ismerősök ismerősei, vagy ami még jobb okj-s képzés. Nem viccelek, okj-s képzés az egyik legjobb hely erre. Pár barátommal elhatároztuk, hogy jelentkezünk egyre, csak azért, hogy felszedjünk pár nőt fitness wellness szakon (előnye, hogy nincs olyan csaj akinek rossz alakja lenne), és csodával határos módon nem mindegyik, csak minden második fogékony erre a témára. 50 fős csoportból 8 férfi van, szóval kiszámolhatod mennyi akad. :D


Pacsi.

2014. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nézd, a tippeket köszi, ilyeneket énis kaptam, és nem jött be.

Mondták: menj táncolni!


Néptánc: 5-14 éves korig, 20-40-es kor között szakadás, 70 évesek voltak.

Salsa: 40 fölötti, kiöregedett, dagadt, rusnya "nők" gyülekezete. Fiatalok ott sincsenek, aki mégis, annak tutira valami lelkibetegsége van, és megközelithetetlen.

2014. nov. 17. 23:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Hat akinek lelkibetegsege van, az te vagy!

neptanc? Akvariumban vagy Fonoban rendszeresen van es kb 15-50ig minden van ott

tarsastanc? Rengeteg bal van es foleg fiatal felnotteknek! Oszi vagy Tavaszi Szieszta peldaul, es ott meg harmas jegy is van, hogy direkt menjenek szinglik is... es reeeeengeteg lany van ott! En baratnommel szoktam menni es nagyon jo! Salsazni nem feltetlen kell tudni, de nem art ha tudsz chachazni, kerigozni meg rockyzni...

2014. nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!