Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten esélytelen megismer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten esélytelen megismerni egy normális srácot?

Figyelt kérdés

A kérdés lehet, hogy hülyén hangzik, ezt nézzétek el 😆 lényegében annyi a problémám, hogy nem érdeklem a fiúkat... Szeretnék végre olyan fiút megismerni akit nem csak az érdekel, hogy hogy nézek ki stb. Aki elfogad engem és komolyan gondolja az ismerkedést. Aki nem tűnik el csak úgy. Nagyjából ennyi 😄 nem gondolom, hogy ezek olyan nagy elvárások lennének, bár tény hogy manapság egyre kevesebb az ilyen ember sajnos. (tisztelet a kivételnek 😉)


Szerintetek interneten érdemes ismerkedni? Én személyszerint úgy gondolom miért ne, egyszerűbb is számomra.. De eddig szinte csak negatív tapasztalatom van szóval elbizonytalanodtam.


Esetleg tudtok olyan oldalt ahol normális emberek vannak? (ezt gondolom értitek hogy értem 😂)


Az most nem téma, hogy miért nem személyesen ismerkedem.



2019. okt. 29. 16:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
4%
Bocsi de el kell hogy szomorítsalak mert az interneten nagyon kevés az értelmes srác, de hidd el, egyszer oda fog hozzád jönni az a fiú akire vársz 🙂
2019. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes. Van egy haverom. Nagyon rendes srác, és bár nem vagyok meleg, de férfi szemmel, is a helyes kategóriába tartozik. Ő is azért panaszkodik hogy a neten nem tud megismerni egy rendes lányt sem. Valamiért mindenkinek vannak elvárásai, és ezért nem megy. Haverom gondja, hogy inkább gyerekes fiatal anyukák környékezik meg, ő meg nem igazán szeretne gyerekkel együtt ismerkedni. Érthető.
2019. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Vannak a neten is értelmes, kedves srácok, csak meg kell találni őket. Barátnőm is neten keresztül ismemrte meg a párját, akivel nyáron össze is házasodnak.
2019. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%
Hány éves vagy? Nekem írhatsz, ha gondolod☺
2019. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nekem is csak szörnyű tapasztalataim voltak, aztán bekerültem egy netes közösségbe, és megismertem egy nagyon figyelmes, törődő, tökéletes srácot, aki mindig ott volt ha bajom volt :) szóval lehetséges. Viszont vége lett, a távolság miatt, de megbeszéltük hogy ha lehetőségünk lesz rá évek múlva, majd felkeressük egymást és minimum barátok maradunk.

Szóval vannak buktatói, de lehetséges.

2019. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tapasztalatokat/véleményeket!


Ezekszerint van pozitív történet is. Ez jó hír, ennek örülök ☺️

2019. okt. 29. 16:36
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
Nehéz találni de nem lehetetlen. Biztosan kedves aranyos lány vagy akivel miért ne akarna ismerkedni az ember. Keresni kell aztán találsz valakit. De ha gondolod beszélgethetünk. Én is pont társkeresés közben vagyok.
2019. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Akár én is kérdezhettem volna, csak kicsit máshogy fogalmaznék: interneten esélytelen megismerni bármilyen lányt? Nekem ugyanis az a tapsztalatom, hogy ez lehetetlen. Ebben pedig nagy szerepet játszik a külsőm, az érdekel mindenkit. Ha nem ütöm meg a szintet, akkor már a beszélgetés is kizárt.
2019. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, fiúként ugyan ezt tapasztalom. A lányok is eltűnnek, egyetlen kép alapján ítélkeznek, meg ilyesmi. De nem adom fel, hátha. Te s is ezt tudod tenni.
2019. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen,de nehéz.
2019. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!