Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten hol tudnék komolyabb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten hol tudnék komolyabb, normálisabb esetleg nem annyira magabiztos lányokat megismerni?

Figyelt kérdés

Én is ilyesmi vagyok és én abban hiszek ha nagyon sok a közös pont akkor jó párok lehetnék? Nem tudom hol lehetne-e, ugye van a Tinder ami jó mert ott csak itt ahol lakom (Budapest) dob ki de annyira nem jött be sok a kamu meg nem az a normális réteg van ott sajnos :(

18/F



2018. aug. 22. 16:56
 1/4 Motul7100 válasza:
62%
Utóbbit itt biztosan fogsz találni.
2018. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nem rég vagyok itt, nem igazán tudom, hogy mennek itt a dolgok vagy miként keresnek meg, de hiszek neked :D hátha tényleg itt bujkálnak azok a lányok akiket keresek :D
2018. aug. 22. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, nekem itt alig írnak vissza, aki igen az messze lakik. Tinderen meg senki nem húz jobbra, Badoon meg csak a kövérek.
2018. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Badoon meg csak kövérekXDDDD ezjo
2018. aug. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!