Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ha eddig egy barátom sem volt belém szerelmes, akkor én vagyok szerethetetlen, vagy csak rosszul választottam?

Létezik olyan, hogy valakibe nem lehet beleszeretni?

nov. 9. 15:56  Privát üzenet  

A válaszok

Nem vagy szerethetetlen, mindenkire vár “az” a valaki, csak meg kell találni Őt. :)

Rossz srácokat választottál.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 9. 18:56 Privát üzenet

Jaaaj, ilyen egyáltalán hogy juthatott az eszedbe? Kicsit önbizalomhiányos vagy.

Nincs olyan, hogy “szerethetetlen”. Előbb-utóbb megtalálod majd a nagy Ő-t, és nagyobb szerelemben fogtok élni, mint Rómeó és Júlia. :)

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 9. 19:21 Privát üzenet

Rosszul választasz.

Az a típus tetszik neked, aki nem tud téged szeretni.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 10. 00:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3# Igazándiból én nem választok, mert nincs is választék. Aki hajlandó elviselni a külsőmet, az már siker nálam...

# 4/5Időpont nov. 10. 00:43 Privát üzenet
Uristen mintha magamat hallottam volna most😂 nekem csak egy baratom volt, de az se volt szerelmes belem. A fiuk altalaban bennem csak egy ejszakas kalandot latnak, nem ertem miert.... biztos velem van a baj, de emiatt konkretan lassan depresszios leszek, mert nagyon nagyon unom...

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont nov. 12. 21:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Még sosem voltam szerelmes és azt sem mondanám hogy olyan igazi chrussom lett volna már, de most van egy fiú?
Most kit kéne tennem? Barátom exébe vagyok szerelmes akit köztudottan rondának tartottam.
Önbizalomhiány és csalódás lehet az oka annak, hogy nem tudtam még sosem kapcsolatot kialakítani és nem tudok szerelmes lenni?
Szerintetek van olyan, hogy egy lány csak azért offol egy pasit, mert már szerelmes valaki másba?
Van egy 18 éves srác aki szerelmes belém, neten ismerkedtünk meg, a profilja valódi. Folyton zaklat, hogy járjunk és öngyilkos lesz ha nem járok vele. Mondtam neki, hogy bocsi...
Ilyen szerelmes könyvek/filmek?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!