Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig egy barátom sem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig egy barátom sem volt belém szerelmes, akkor én vagyok szerethetetlen, vagy csak rosszul választottam?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy valakibe nem lehet beleszeretni?
2019. nov. 9. 15:56
 1/5 anonim válasza:

Nem vagy szerethetetlen, mindenkire vár “az” a valaki, csak meg kell találni Őt. :)

Rossz srácokat választottál.

2019. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaaaj, ilyen egyáltalán hogy juthatott az eszedbe? Kicsit önbizalomhiányos vagy.

Nincs olyan, hogy “szerethetetlen”. Előbb-utóbb megtalálod majd a nagy Ő-t, és nagyobb szerelemben fogtok élni, mint Rómeó és Júlia. :)

2019. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rosszul választasz.

Az a típus tetszik neked, aki nem tud téged szeretni.

2019. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3# Igazándiból én nem választok, mert nincs is választék. Aki hajlandó elviselni a külsőmet, az már siker nálam...
2019. nov. 10. 00:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Uristen mintha magamat hallottam volna most😂 nekem csak egy baratom volt, de az se volt szerelmes belem. A fiuk altalaban bennem csak egy ejszakas kalandot latnak, nem ertem miert.... biztos velem van a baj, de emiatt konkretan lassan depresszios leszek, mert nagyon nagyon unom...
2019. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!