Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most kit kéne tennem? Barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kit kéne tennem? Barátom exébe vagyok szerelmes akit köztudottan rondának tartottam.

Figyelt kérdés

Jahh, ilyenkor van az hogy visszanyal a fagyi. Az a szitu hogy vagyunk 8an egy barátitársaságban. Mindenki egyetértett abban hogy a csaj ronda, kivéve az 1et, aki öszejött vele. Miután szétmentek szivességet tettem annak a lánynak, és curva édes a lány, alig győzött ölelgetni meg hálalkodni. Majd utánna a csaj mondta h nála van spanom pár cucca és visszakéne adnom neki. Suli után találkoztunk és dumáltunk. Ekkor jöttem rá hogy egyáltalán nem ronda csak álltalában részegen találkoztunk.

Na most így valaki adjon már tanácsot ebből hogy mászhatnék ki:D



2019. szept. 12. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne talalkozz vele józanul.
2019. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XDDDD lol
2019. szept. 12. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit kéne tenned?

Ha akarsz,jársz vele,ha nem,akkor nem jársz vele

2019. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég cink a szitu, nem írtam le de kb beleestem a lányba. Az se biztos hogy összetudnék vele jönni. Az meg a másik hogy amiket mondtam róla azt évekig fogom visszahallani a spanjaimtól:(xd.
2019. szept. 12. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira nagy spanok akkor nem hallod vissza főleg ha megkered őket. Ha még nem azok akkor még ott kell hagyni őket, mivel akkor nem is igazi barátok.
2019. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Többjüket 10 éve ismerem, bármit meg lehet velük beszélni,de ezt magam sem merem.
2019. szept. 12. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen stílusban kommunikáltok egymással, akkor valóban nehéz lesz elfogadtatni:) Ideje váltani:)
2019. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!