Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy lány csak azért offol egy pasit, mert már szerelmes valaki másba?

Figyelt kérdés

Na szóval a sztorim hosszú,nagy vonalakban.Ő 17,én 18,ő lány,én fiú,évfolyamtársak vagyunk,ő bejön nekem.Bepróbálkoztam március közepén,azt mondta szereti még az exét.Én mondtam legyen őszinte,nem baj,ha nem jövök be neki eléggé,vagy nem tetszek neki.Az ő reakciója az volt,hogy erről szó sincs,aranyos vagyok meg szimpatikus vagyok neki úgy,csak még mindig az exe kell neki.

Gondoltam időt hagyok neki,bepróbálkoztam nála még párszor..a meghívásaimat nem fogadta el,mindig volt valami kamu kifogása,pl. nagymamájánál egész hétvégén,színházi fellépése van,nem mozdul ki sose csak úgy.Mondom oké,kitartás.De a héten történt valami.Órák után,a nap végén összetalálkozok vele,és megkérdezem tőle,hogy Mi a helyzet?,mire azt válaszolja,hogy várja xy-t(az exét).Egy világ omlott össze bennem.Lehet együtt vannak,újra összejöttek..és a legszomorúbb,hogy elmosolyodott amikor kimondta az exe nevét + mikor folyóson elmentek egymás mellett akkor is mindig a csaj elmosolyodott. Szerintetek lehet,hogy bejövök tényleg kicsit a csajnak,meg tetszek is neki valamennyire,és tényleg csak azért offolt,mert újra összeakart jönni az exével?Lányok,szerintetek van ilyen?Visszautasítanátok egy amúgy szimpatikus csávót,csak azért,mert már szerelmesek vagytok valaki másba(és láttok esélyt arra,hogy együtt lesztek majd)?(Az ő esetében ez az exe) Jajj..de kár az egészért,na de szerintetek?18/F bár már írtam az elején



2019. máj. 18. 13:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amikor az Einladeneket visszamondta akkor is mindig az ex témát dobta fel,szóval kitartott az indok mellett.
2019. máj. 18. 13:34
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig, de a címkérdésre az a válasz, hogy van
2019. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én se olvastam végig, mert felesleges, ugyanis a fő kérdésre a válasz egyértelműen az, hogy van. Sőt, egyáltalán nem ritka az ilyen. Úgyhogy nem is értem, hogy miért fogalmazódott meg benned eme kérdés.
2019. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

tanulj meg kommunikálni

ne a neten keressed a választ, hanem az életben

2019. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? Ilyen hülye kérdést is rég olvastam már.

gondolkozz már...ha szerelmes vagy egy lányba, akkor te inkább összeállnál egy olyannal, akibe NEM vagy szerelmes?

Az aranyos és szimpatikus jelzők pedig akkora barátzónát jelentenek, mint egy ház, nem pedig azt, hogy "bejössz neki"

2019. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó,az,hogy az aranyos és szimpatikus jelző nála mit jelent azt nem lehet tudni.Minden nő más.Nincsenek univerzális szabályok arra,hogy ez meg az ezt meg azt jelenti.Amúgy meg szimpatikus lennék neki úgy,ez volt a pontos kifejezés.
2019. máj. 18. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Tokmindegy, szerelmes az exebe akkor miert jott volna veled ossze?

Leirtad, bolondul az exeert es talalkoztak akkor mit torod magad? A legutobbi kerdesednel is leirtam, ha az exet szereti akkor ha fejen allsz se fogsz neki kelleni. Olyan meg nincs, hogy majd veled elfelejti.

2019. máj. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jó,igen,értem.Már rájöttem,hogy jobban járok,ha hagyom..bolondul az exéért,szíve joga.Amúgy meg,ha össze is jöttem volna vele akkor siralmas lett volna a kapcsolatunk,ha mindig az exéről beszél,vagy őt emlegeti.


Jobb ha hagyom,a kérdésem csak annyi volt,hogy lehet e ,hogy azért bejöttem a csajnak valamennyire?Én úgy könyveltem el magamban az esetet,hogy csakis az exe miatt nem sikerült vele összejönnöm,de amúgy ha nincs az exe akkor sikerülhetett volna.Ez lényegtelen dolognak tűnik,hisz a vége így is úgy is az,hogy nem sikerült,és akkor miért is nem mindegy nekem,hogy miért?Azért raktam ki a kérdést,mert ilyenkor az ember önbizalma csorbát szenved.De a tudat,hogy nem velem volt baj,hanem az exe miatt nem sikerült a dolog,az megnyugvást adna nekem úgymond.

2019. máj. 19. 12:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Aranyapám lehet, hogy szimpatikus lennél neki, ha ismerne. De nem ismer! Semmit sem tud rólad, csak azt, hogy bepróbálkoztál nála. A csajok nem így működnek. Ismerkedj, barátkozz vele, legyél részese az életének, legyél jelen az életében. Legyél ott, amikor szükség van rád. Érted?
2019. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megkérdezem együtt van e az exével,ha azt válaszolja nincs akkor még lehet megpróbálom egyszer.Valóban,az biztos nem lenne hátrány,ha ismerne engem.
2019. máj. 19. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!