Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ezzel a súllyal mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezzel a súllyal mennyire tartatok kövérnek?

Figyelt kérdés

161 cm vagyok, és 75 kiló körül, sokat híztam.

Kinézetre kevesebbnek nézek ki és kevesebbnek is tippelnek, de azért elég sok, no. Ti mennyire tartatok kövérnek egy ilyen lányt?



2019. nov. 15. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Bi lány vagyok, nem tudom mennyire számít a véleményem.

Attól is függ mennyire vagy izmos, mert azért az is sokat számít, a súlyodban és a formádban is, meg hogy mennyinek látszol.

Amúgy duci lehetsz ezzel a súllyal, de ha jól oszlik el rajtad nézhetsz ki nagyon szépen is. Én kedvelem a teltebb lányokat, akiken van azért izom is, szóval formásak, nőiesek. És úgy látom sok srác is így van ezzel. Küldhetsz képet ha konkrétabb véleményt szeretnél.

2019. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Én sokkal több vagyok nálad, (én is lány vagyok) és szerintem nem sok ez a súly.
2019. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem rendben van, szép lehetsz.
2019. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ennyi vagyok. Bár szerintem én ki is nézek ennyinek.
2019. nov. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Képpel könyebb lenne megmondani!
2019. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Cseppet sem. Még ennyivel sem tartalak annak, sőt még többel sem tartanálak annak
2019. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Én 170 centihez vagyok 60 kiló, szóval szerintem elég sok.
2019. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Kép kéne, de valóban sok azért. Legalábbis így látatlanban annak tűnik.
2019. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Kép kellene az ítélkezéshez.
2019. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz látni kell. De külsőre engem csak az arc érdekel és hogy ne egy trendi magamutogató kis tiniluvnya legyen. Tudjon szeretni hűségbe és fogadjon el, álljon ki mellettem.. Ha van egy kis felesleg akkor van mit fogni, az nem hátrány, de nem ez az ami fontos.

18f (Nem követem a kérdést, ha nekem szól valami azt privátba)

2019. nov. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!