Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válogatós vagyok?

Figyelt kérdés
Na hali. 19f önbizalomhianyos. Többen megkérdezték már hogy hogyhogy nem volt még senkim ennyi idősen. Tudom nem vagyok egyedül de akkor is jogos. 😄 A lényeg: Szerinted(!) válogatós vagyok? Általánosban az osztályomból ketten voltak szerelmesek. Negyeidkből egy valaki(nevnapomon o koszontott fel pedig en azt sem tudom mikor van a sajatom xd). Meg felettem még egy valaki. Legjobb baratnojuktol meg csaladtagjaiktol tudtam. Vagy az egesz osztalyuktol xD. Na. Szóval általánosban 4-en voltak szerelmesek belem. Gimiben 1 csaj odajött hozzam (másik osztály egy evfolyam) tobb baratnojevel(osztalyombol) dumalni akart volna. Meg akkor még lett volna egy nagyon nagy lehetosegem mostanaban de azt nem reszleteznem xd. És még neten is kb 5-en osszeakartak volna jonni velem. Ebbol 3 nagyon eroszakosan kb. Megkedveltek es zaklattak mar. Na. Valogatos vagyok szerintetek? Kulsore atlagos vagyok kb. Meg a lanyok is azok voltak kb. Marmint szepek meg aranyosak csinik de nem jottek be. Annyira. Meg magam miatt sem jottem ossze veluk. Koszi elore is ❤❤

2019. nov. 18. 07:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nem, én is ugyanez vagyok mit te csak lányban (bár rám mindig azt mondják hogy válogatós vagyok pedig nem is:/) 17L
2019. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!^^
2019. nov. 18. 20:48
 13/14 A kérdező kommentje:
Én nem tudom eldönteni az vagyok-e. 6 év alatt mondjuk 10 lánnyal lehettem volna, akikről tudok ugye. Szerintem nem nagy válogatási lehetoseg. 😄
2019. nov. 18. 20:49
 14/14 anonim válasza:

Ahogy írták korábban, tényleg úgy látom én is az írásképed, a fogalmazásod alapján éretlen vagy.

Ha eddig nem érdekelt hogy lányok vonzódnak hozzád, akkor vár rád pár év míg megjön az eszed. Addig még párat elszalasztasz.

Netes ismerkedésekre meg nemkell adni. Mindenki játsza az eszét, ír egyszerre mondjuk 10 szimpi embernek... Közülük valaki majdcsak viszonozza a dolgot, ami még nem szerelem csak probálkozás.

2019. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!