Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány, akinek nemrég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, akinek nemrég szerelmet vallottam, nemet mondott. 😣 De szeretnék még próbálkozni, de nincs lelkierőm beszélni vele. Van tippetek?

Figyelt kérdés
Kor+Nem Ne spameljetek

2019. nov. 22. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az a tippem
2019. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nemet mondott nem hinném hogy tovább kellene próbálkoznod. Annak sincs semmi ereje ha rá erőlteted a dolgot.

20N

2019. nov. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg tovább lépni. Ha ő is ugyanúgy vonzódna hozzád akkor nem mondott volna nemet. De visszautasított, nem vonzódik hozzád, nem tud veled elképzelni egy kapcsolatot. Szerintem nem érdemes még megint próbálkozni. Csak nyomulósnak tűnnél aki nem érti mi az, hogy nem.

Tudom nehéz, rossz ha visszautasítanak, de egy kis idő és túl lehet rajta lenni.


17/L

2019. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Felejtsd el, én 2 évet cs.sztem el egy ilyen miatt
2019. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy nem, úgyhogy engedd el.
2019. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén.

Legyen annyi eszed és gerinced, hogy elfogadod a nemet, és nem kezdesz el nevetségesen viselkedni, csak azért, hogy miattad rosszul érezze magát.

A nem az nem.


18/L

2019. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy nem, akkor ezt légyszíves tartsd tiszteletben és ne nyaggasd, hagyd békén. A nem az nem.
2019. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja és tudatosítsd magadban, hogy nem baj, ez nem a te hibád, nem azért van ez, mert rossz vagy. Tudom, nehéz továbblépni, de próbáld meg.
2019. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hagyd a fenébe mert semmi nem lesz belőle
2019. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül mondott nemet. Tiszteld a döntését, és lépj tovább. A te érdekedben.
2019. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!