Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoval van ez a lany akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoval van ez a lany akit nemreg megismertem, de nem tudom hogy megeri e. Tudnatok segiteni? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval megismertem egy lany ismerosom baratnojet, de csak interneten keresztul (bekovettem instagrammon majd o visszakovetett) aztan kesobb a lany ismerosom felhozta ezt temanak es megemlitettem, hogy milyen szep a baratnoje. Majd masnap a baratnoje bejelolt facebookon es ramirt (ez volt kb 2 hete). Azota beszelgetunk es nagyon aranyos lany es a heten mar talalkozunk is. Viszont ez a lany lassan kapcsolatba lep egy fiuval, akivel mar reg ota ugy mondd kavarnak, de nem komoly az egesz, tehat nem csokoloznak stb...es ezt nekem is elmondta, tehat nem igazan ertem miert akar velem talalkozni. Szerintetek megeri foglalkozni ezzel a lannyal es megprobalni kuzdeni erte es elcsalni a masik fiu elol mielott osszejonnek vagy felejtsem el ? Nem tunik olyan lanynak egyepkent, aki csak kihasznalna, de nehezen tudnam elkepzelni, hogy csak baratkent tekint ram (foleg, hogy o irt ram es talalkozni akar). Szoval mi a velemenyetek ? Barmilyen segitseget elfogadok, elore is koszi :) !

2017. ápr. 24. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden lányért megéri harcolni, mert nem tudod hogy mit érez irántad. De lehet friendzone is.

Egyéptént néha jó lenne benézni a helyesírási szótárba..

2017. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!