Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki segítsen légyszi! Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen légyszi! Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
A suliban van egy fiú, 2 évvel idősebb nálam. Már régóta tetszik, de eddig csak annyi történt, hogy instán bekövettük egymást... Meg egyszer kiröhögött a barátaival együtt amikor valami cikit csináltam... (Az most mindegy mit) és nem tudom mit tegyek. Már órán sem tudok figyelni, mert mindig rá gondolok. De persze ő észre sem vesz. De van egy fiúbarátom akivel ő jóban van. Szerintetek mit tegyek?

2019. dec. 1. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azért engem lehet kiábrándítana ha kiröhögnének a haverjaival, de ha téged nem, akkor esetleg próbálj meg ráköszönnék, sokat lenni arra amerre ő van, szemezni vele, aztán meglátod, hogy ő hogyan viszonyul hozzád.
2019. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséged van.


A: Kezdj el vele beszélgetni, mivel számodra fontos, hogy legyen valami ebből, neked kell kezdeményezni.

B: Elfelejted

2019. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem sértésnek irom de ha kiröhög akkor valoszinű hogy csak te szereted őt. Szerintem nagyon nem tudja ki vagy.

Ha van esély akkor próbálj vele kapocsaltot ápollni és szép LASSAN össze jöttök. Ha le se szar akkor hagyd ott

2019. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon népszerű, nagyon vagány gyerek akkor hanyagold, nem fog komolyan venni.


De ha szolidabb , akkor óvatosan a közös ismerősötöknek momdhatod hogy szoljon pár szót az érdekedben

2019. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen jelent rosszat ha kinevetett. Sokszor egy srác akkor is ki tud nevetni egy lányt ha bejön neki és ezzel felhívni magára a figyelmet, meg jelezni hogy figyel rád. (Ezt személyes tapasztalatból írom, de nem biztos, hogy nálad ez emiatt volt)

Nem tudom mennyire szoros a viszonyod ezzel a fiúbarátoddal, de ha eddig nem mondtad el neki, akkor mindenképp mondd el neki, hogy tetszik neked ez a srác és talán ő tudna valahogy segíteni neked , összehozni hogy többet tudj a közelében lenni..hátha tudja miket szeret csinálni meg ilyesmi.

2019. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok még.

Ha valahogy véletlen összefutsz vele a suliban egyszerűen mosolyogj rá, nézz rá határozottan közben ,haladj el mellete úgy hogy szinte hozzá érsz "véletlenül". Akár köszönhetsz is neki később, remélhetőleg nem bunkó és visszaköszön.

2019. dec. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!