Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Jóban voltunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jóban voltunk, egyszer csak. Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes vagyok.

Ez a lány bevallotta amikor megismertem hogy tetszem neki de nem áll készen párkapcsolatra még.

Egyszercsak egyik napról a másikra mintha levegönek nézne..nem szól hozzám stb...de folyamatosan engem néz.

Ráírtam, hogy van-e valami gáz, megbántottam vagy mi..erre azt irta hogy semmi nincs..úgy tett mintha jóba lennénk.



2017. aug. 16. 23:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Ez tiszta én vagyok leírás alapján, csak egy évvel ezelőtt. Nem akar kapcsolatot, viszont eléggé tetszel neki ahhoz, hogy csak így tudja magát távol tartani tőled. A másik, ami szintén elég valószínű, hogy így akarja felhívni a figyelmed magára, mert úgy érzi, hanyagolod.


Egyébként örülnék, ha az "enyém" magára ismerne, de úgysem esne le neki...

2017. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket engedd el. Érzelmileg retardok. Nekem is volt már ilyen, 4 hónapot pazaroltam rá. Ne kövesd el ezt a hibát.
2017. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom utolsó elkövettem már...csak rosszabul.

Én egy éve várok lassan.

De nem tudok mit tenni. Próbálom elengedni(mondták többen is) de nem megy. Minden nap látom és egyszerűen nem megy :/

2017. aug. 17. 00:29
 4/16 A kérdező kommentje:
Az is baj hogy mielőtt "ilyen" lett nagyon sokat beszéltünk és stílusa is tetszik, aranyos is..pont olyan amilyenre vágyok..gondoltam rá hogy megunom egyszer és beoltom de kegyetlenül, de nincs szivem hozzá T_T
2017. aug. 17. 00:31
 5/16 anonim ***** válasza:
Beleszerettél és most már ő az ideálod. Igen, ezt már elkövetted... Sok sikert hozzá, hogy ebből valahogy jól gyere ki.
2017. aug. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ilyen ez...gondoltam rá hogy utálni fogom..nem ment.

Nem foglalkozom a dologgal...nem ment

Elfelejtem...nagyon nem ment

2017. aug. 17. 00:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Átérzem, dettó. Pedig próbálkoztam én már mindennel. El se tudja képzelni, mennyire szeretem...
2017. aug. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát mondanám hogy sajnálom de gondolom sokra nem mész vele...

De azért sajnálom..szívből :/

2017. aug. 17. 00:45
 9/16 anonim ***** válasza:
Aha , persze semmi sincs az ilyennek nem szabad hinni tuti van valami.Hasonló helyzetbe voltam csak én rohadtul pofára estem.Ne fűzz hozzá már nagy reményeket, mert nagy az esély hogy pozitivan nem jössz ki a dologbol,mindenesetre kitartást :)
2017. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi kommenteket!

amúgy igen valahogy éreztem hogy nem jövök ki jól belőle..

csak meg szeretném tudni mi a baja..na az lesz lehetetlen

2017. aug. 17. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!