Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális lányokkal ismerkedésr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányokkal ismerkedésre, milyen oldalt ajánlotok? 18f

Figyelt kérdés

A sok hülye szextárskeresőt egyből felejtsük is el.. Próbálkoztam csoportokba is, nekem olyan lány lennei jó, aki hűséges bújós, az a visszafogottabb fajta 25éves korig, akik nem a félmeztelen testüket mutogatják és értékelik ha egy fiú mindennél jobban szereti őket :')

Feladtam a leckét, szerintem erre senki sem fog komoly választ adni.. :D


2019. dec. 4. 15:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
39%
Ne bújj társkereső oldalak mögé. Személyesen nagyobb eséllyel találsz valakit, akire illenek a leírt dolgok.
2019. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ilyen nincs én próbáltam több társkeresőt de normális srácokat akik hűségesek stb nem találtam szóval feladtam 17L
2019. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

1-es az a baj személyesen nem megy, mert elég rég nincs sok emberi kapcsolatom, csak netes.. Tömegbe nem vagyok jól..

2-es pedig vagyunk ilyen fiúk. Én bármit megtennék azért aki szeretek, és csak annyit kérnék hogy ne mutogassa magát legyen hűséges és szeressen viszont ahogy én is őt.. És mit kapunk? Lenézést, bunkózást, szórakoznak velem, kihasználnak.. Vannak ilyen fiúk, de az olyan lányok is kevesen vannak, pedig az életem értelme lenne..

2019. dec. 4. 15:44
 4/51 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy te sem írsz komoly kérdést csak provokálod a válaszadókat. Múltkor meg akartál kínozni minden olyan lányt akinek volt alkalmija. Ilyen elmebeteggel senki se fog összejönni.
2019. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
70%
Jelentettem a kérdést.
2019. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Jelentsd csak, hülye troll gyerek. Gondolom ti ezt úgy is annyira élvezitek, nyugodtan.

Normális válaszolók válaszát várom még :)

2019. dec. 4. 16:05
 7/51 anonim ***** válasza:
70%
Egyedül itt te vagy a troll. Élőben nem lenne ilyen nagy pofád.
2019. dec. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell tömegbe menni, nade az már vicc, ha nem tudsz kommunikálni az emberekkel. Dolgozni hogy fogsz? Ne a kifogásokat keresd, ha akarnál ismerkedni, akkor megoldanád.
2019. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
54%
Nem akar ismerkedni. Troll. Ennyi.
2019. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
54%
Privátban már any#zott. Trollkodik.
2019. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!