Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem? 17 és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? 17 és fél éves vagyok és még nem volt barátom. Nyitott vagyok, bár a humorom kicsit fura (állítólag). Külsőre átlagos vagyok, de sajnos elég alacsony (151 cm). Lehet, hogy ezért nem jövök be a fiúknak?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Fiatal vagy és attól hogy a korodbeliek már túl vannak 3-4 kapcsolaton nem kell neked is ezt csinálni. Azt pedig hogy alacsony vagy semmit nem jelent, sok fiú pont ilyen lányokat keres.
2019. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
63%
Semmi, ne is szorongj ezen. Ha tetszel valakinek, majd odamegy. De szerintem a magasság az utolsó, ami zavaró lehet, szóval nyugi. :D
2019. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy ez nem verseny, de azért bánt, hogy ennyire nem akarnak ismerkedni velem.
2019. dec. 6. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát szerintem sok fiúnak tetszel, csak nem mernek kezdeményezni, nekem is tetszik egy-két lány de úgy vagyok vele, hogy nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni se magamat se őket, szóval ne aggódj.. nincs veled probléma, amúgy is a többség az alacsony lányokat kedveli. :)
2019. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is ezzel szoktam nyugtatni magam. Úgy látom, hogy a korombeli fiúk, akiknek nincs barátnőjük, vagy skalpvadászok, vagy bátortalanok.
2019. dec. 6. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nagyrészt az is sokat számít hogy merre laksz, ha nagyvárosban laksz akkor vannak lehetőségek, de mint például én (Borsod) sok lehetőség nincsen.
2019. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj veled, hogy a leírtak alapján tökéletes vagy. És a tökéleteshez senki nem mer hozzászólni mert kevésnek érzik magukat hozzá. xD esetleg ilyen alap tanácsokat megpróbálhatok adni ha érdekel írhatsz. >:) xD 21/F
2019. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam? De most őszintén.
2019. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a magasságod picit kevéske és nem bántásból.

Sajnos tényleg sok alacsony lány, ha bár szép egyedül van. Anno velem járt egy suliba egy csaj, nagyon aranyos volt de ő is ilyen 150 centi körül mozgott. Azt hiszem akkor nem volt barátja... most viszont ami kicsit elszomorít, hogy nagyon "eltorzult" mert próbál nőiesebbnek kinézni és úgy sminkelte/sminkeli magát hogy 35 évesnek kinéz arcra.


Te ne legyél ilyen:)

2019. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!