Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van a környezetemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a környezetemben majdnem minden lánynak barátja, csak nekem nem?

Figyelt kérdés
A giminkben a 14-18 éves lányoknak mind van barátjuk, vagy kavarnak valakivel. Én is szivesen élnék már párkapcsolatban, viszont meg kell mondanom, hogy nem vagyok olyan, mint a többi lány. Nem festem a hajam, nincs pc-m, tetkóm, se műkörmöm. (a környezetemben ezek elég gyakoriak) Figyelmet fordítok a tanulásra, de bulizni szoktam menni, ha hívnak, vagy ilyesmi. Persze részegen sem smárolok senkivel, a többiekkel ellentétben.

2019. dec. 14. 21:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit félreérthetően fogalmaztam. Szóval, részeg sem szoktam lenni, csak iszogatok egy kicsit, és jól érzem magam. Viszont a többiek ettől jóval tovább mennek.
2019. dec. 14. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon jól teszed! Belőled értékes nő lesz (és már most értékes lány vagy), belőlük viszont messze nem. :)

Eljön majd az idő, amikor Neked is lesz barátod.. ő viszont sokkal különb lesz, mint amilyen akármelyik gimis lánynak, akikről írtál valaha is lesz.

16/F

2019. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pityu199 válasza:
51%

Szia.

Attól hogy nem vagy olyan mint a többi lány, még lehetsz párkapcsolatban. És hidd el nem mindenkit fog meg a műköröm, a pc és a tetkó. Van akinek tuti pont te vagy a gyengéje csak nem meri bevallani. Én bevallom félénk srác vagyok ahhoz képest hogy elmúltam 19, még mindig nehezemre esik megszólítani egy lányt. Van aki azért fog szeretni mert TE más vagy mint a többi, hidd el nekem. Remélem írtam valami hasznosat. Szia.

2019. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gublug ***** válasza:
100%

Helló, azért mert minden marha egy irányba megy, nem azt jelenti, hogy az a jó irány.

Légy te magad és élj a saját mércéid szerint.

2019. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha akarsz egy szexorientált kapcsolatra nagyobb esélyt, akkor hajrá, kövesd a kortársaidat.

Ha kevésbé akarsz ugyan népszerű lenni az ilyen kapcsolatokat keresők számára, viszont egy valamire való fiú/férfi figyelmét szeretnéd felkelteni, akkor folytasd így tovább.


Kérdésre a válaszom:

Ha csak számvetést nézünk, aminek alapjául vesszük a népesség megoszlásának arányát (55% nő - 45% férfi) nagyobb esélyed van relatív arra, hogy egyedül vagy. A gimnáziumi évek rövidek.

Nem írtad, hogy milyen suliban vagy, tehát mekkora a fiú-lány arány, hány éve vagy ott stb. Ez egy több tényezős dolog, de annyit el tudok mondani, hogyha végig jáod ott az éveket, biztosan nem maradsz a végére egyedül, ha Te is úgy szeretnéd.

Legyél nyitott, közeledhetsz Te is valaki felé, akit kedvelsz, ha van ilyen - erről sem írtál, ohgy volna ilyen személy.

Az is lehet, hogy úgy látják Te visszafogottabb, zárkózottabb vagy, inkább a tanulásra koncentrálsz és ugyan elszórakozol szívesen másokkal, mégis a párkapcsolat helyett inkább a tanulást részesíted előnyben.


Én egy 33 fős osztályba jártam, ahol összesen volt 5 lány, ebből 2 mozgássérült, 1 a tanulásra koncentrált, a másik kettőre pedig volt 27 másik fiú....

És látod? Én is ezt írtam, hogy "a tanulásra koncentrált". Azért, mert ez látszódott. Így is volt a későbbi években, akivel kellőképpen közeli kapcsolatot alakított ki stb, aztán mivel Te vagy a női szerepben Te dntöd el, hogy akarsz-e belőle párkapcsolatot, ha már vannak Rád jelentkezők..


Szóval röviden csak adj időt Magadnak. Legyél türelmes. Csináld amit legjobbnak látsz hosszú távon az életedben, és ha jön valami az utadba, az úgyis jönni fog. Ha hajtod, ha nem. Ha sietteted a dolgokat, csak magad alatt vágod a fát.


Ha van kedved beszélni írhatsz privátban is.

Remélem tudtam érdemlegesen válaszolni a kérdésedre.

Nekem is van tapasztalatom ebben a témában, úgyhogy átérzem miben vagy. Ide túl sok személyes dolgot nem akarok leíni, de Veled szívesen megosztom, hátha Te is tudsz tanulni belőle - persze ha érdekel.. :)

Üdv. Benjamin

2019. dec. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alkoholfogyasztás egyik hatása, hogy oldja a gátlásokat. (Szilárd meggyőződésem, hogy a neandervölgyiek nem ismerték a szeszt és lám, hol vannak most.)

Szóval, lehet mondani, hogy nem szép dolog, de az ellenkező nemmel való kapcsolatépítésben jelentős szerepe van.

Amúgy a felszínes kapcsolatnak induló (kavarásokból) alakulhat ki sokszor a mélyebb szerelem (nyilván nem mindig).

2019. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!