Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos lányok, milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos lányok, milyen számotokra az ideális pasi?

Figyelt kérdés
2019. dec. 18. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Kedves, nyitott, inteligens, céltudatos, olyan aki ad magára de nem az a legfontosabb neki milyen márkákat hord, ápolt,(magas)

17L

2019. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mennyire magas?
2019. dec. 18. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Habár én fiú vagyok azért válaszolok

Legyen hűséges és megértő elfogadó és aranyos :) Nem is kellene több


Egy 20 éves magányos fiú

Ui: 196 cm vagyok :)

2019. dec. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
Nyitott, szenvedélyes, jószívű, gondolkodó. Legyen elképzelése azért a dolgokról. Kedves, őszinte mosollyal, és csillogó szemekkel képzelem. Az sem árt, ha 180+😅
2019. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne itt próbálkozz haver, ez nem társkereső.
2019. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
45%
Nekem mindig is a domináns féle pasik jöttek be. Nagyon tetszik, ha egy fiú 180+ de ha a 190cm-t is megüti, az a legjobb. 162 cm vagyok, úgyhogy nem lesz nehéz 😅 mindig is vonzottak azok a fiúk akiknek tetoválása van és/vagy piercingje, de nyilván ha valaki megtetszik, akkor most nem fogom azért el utasítani, mert nincs valamelyik a 2 közül. Ez csak egy dolog, ami nagy előny nálam. Az okos férfiak jobban vonzottak, az idiótáktól ki ráz a hideg. Nekem nem az számít leginkább, hogy kocka hasa legyen... Ha normálisan el tudok beszélgetni a fiúval, az sokkal többet ér.
2020. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
168 cm magas vagyok szóval 170+ magas,érett,céltudatos,nem féltékenykedik,nem hisztizik,nem sértődik be hülyeségeken,humoros/vicces,inkább sportosabb alkatú de nem vékony,kedves,mosolygós és nem ítélkezik
2020. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kulsore alacsony(nalam magasabb), mondjuk olyan 165-170cm. Alkatra szamomra a tomzsi fiuk az idealok. Akik izmosak, de nem szalkasak. Tehat van rajtuk egy kis 'fogni valo':D

Barna szem, barna haj.

Nagyon tetszik meg az igenyes borosta, szakall. Es ha nalam idosebb.

Belsore intelligens, erett, nem karotnyelt, higgadt, talpraesett, kedves.

2020. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan fiú aki ad nekem sok sok cuddle-t. És jó az illata...és normálisan közeledik felém lépésenként. És persze legyen közös pont.
2020. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyen magas!Minimum 187cm, az alatt vállfának használható. Legyenek nagy izmai. Legyen a számláján legalább 4-5 misi. Ha leveszi a zoknit, ájuljak el! Ne mosson fogat csak havi 1x,a fürdést hanyagolja. Legyenek kék szemei és szőke haja. Ha kérek valamit vegye meg, semmiképp ne kelljen munkába mennem. Igyon alkoholt minden este. Legyen benne egy édes trióban, legyen nagy teljesítménye az ágyban.
2020. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!