Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek milyen az ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen az ideális lány?

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátom, és a barátnőim is piszkálnak miatta. Kezdem úgy érezni velem van baj...14 éves vagyok, most jöhetnek az "ebben a korban ne a pasizás legyen a fontos" kommentek, de most már nagyon idegesítenek a barátnőim. Szóval fiúk, nektek milyen az ideális lány?

2016. okt. 18. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek más az ízlése, nehéz átlagot mondani
2016. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért akarsz egy kapcsolatot, mert a barátnőid nyomást helyeznek rád. Mondd meg nekik, hogy most nem akarsz.
2016. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Te milyen vagy?

14/f

2016. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Ez nagyon relatív...


Ha most kajakra leírnám, hogy milyen az ilyen lány, lenne kb. 2 oldal :D


De a sablonokat úgyis tudod...


Szép (relatív)

Okos, intelligens

Nem visszahúzódó, stb...


Nálam + pont, ha szeret gamelni, ha motorozni is szeret akkor meg már most elvettem feleségül :DDDD


16/F

2016. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik tulajdonsága az ideálomnak az, hogy nem ír ki hülye kérdéseket a GYIK-ra
2016. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fekete haj fehér bőr szép arc vékony lehessen vele beszélgetni szeressen és legyen békés megyei vagy csongrád röviden ennyi
2016. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és 13-14 éves
2016. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Stark2000 ***** válasza:
90%

Körülbelül 3 mondatban fejteném ezt ki:


1. Legyen egyedi (stílus, öltözködés), ne lássam benne ugyan azt, mint minden más átlagos lányban, ne legyen unalmas.

2. Ne legyen tipikusan mai fiatal (cigi, drog, pia, disco minden hétvégén, r**anc, aki hetente váltogatja a kisfiúkat). Inkább könyv moly, vagy sorozat nézős, érett csajszi..

3. - és egyben a legkevésbé fontos tulajdonság - legyen lányos, "nőies" . (Értsd: hosszú haj, alacsonyabb növésű, helyes arc - persze, tudom én, hogy ez mindenkinek más. a lényeg az, hogy tetsszen - , cuki... hát.. ba**ki. Lányos! Imádnivaló... :D)

2016. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!