Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez tényleg így van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

[link]


Okos nő nem kell senkinek? Akkor se, ha sokak szerint szép is? Nem az okoskodó fajta, csak aki művelt, jó a tantárgyakból, értelmesen lehet vele beszélgetni.



2019. dec. 25. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Okos és/vagy szép nő mindenkinek kell!
2019. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség.


Alapprobléma az, hogy Magyarországon az értelmiségi munkakörök nagyrésze nők által van dominálva. Egy értelmes nő egy értelmes, művelt férfival szeretne összejönni. Nos, mivel az utóbbiból kevesebb van, így adja magát, hogy sol intellektuális nőnek kell "prolibb" társat választania, akikhez nem nagyon jutott el még a 21. század, hogy a nők nem csak szülésre, főzésre

2019. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

vannak kitalálva.


Középiskolában ugyan ez, több az okosabb lány, hiszen olvasni, tanulni a mi "kultúránkban" elég nőies, primitív véglénynek lenni pedig férfias.

2019. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség.

Tipikusan ilyen mai felszínes tévképzet.

2019. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
Hát szerintem csak az öreg gondolja így. A párom pont az intellektusom miatt szeretett meg engem, és én is pont ezért szeretem őt. Köztünk nincs versengés; ha kijavítom, nem érzi magát kevesebbnek. Szerintem alapvetően máshogy gondolkodnak manapság az értelmiségi férfiak.
2019. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!