Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés kondiba?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire lehet rossz ötlet oda menni egy csajhoz a kondiba akivel néha felvesszük a szemkontaktus de akkor is mintha meg ijedne és elnézz illetve szoktam látni hogy néha ő is nézz engem. Gáz lenne oda menni hozzá megkérdezni nevét? Mert végülis egyikőnk se ezért van itt
ápr. 23. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Abban az esetben nem gáz, ha edzés után mész oda hozzá. Közben ne tedd, mert tökre rosszul sülhet el.
ápr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Ha úgy beszélsz, ahogyan írsz, akkor ne csináld, mert nagy beégés lesz belőle.

Egyébként meg inkább hagyd nyugodtan edzeni. Valószínűleg épp azért jár oda, mert tetszeni akar valakinek, aki nem te vagy.

ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Csak ne nyomulj túlságosan. De megkérdezni a nevét és váltani pár szót, teljesen normális.
ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is inkább edzés után menj oda. Engem például tökre zavarna, ha épp benne vagyok valamiben, közben jó zenéket hallgatok, erre valaki odajönne ismerkedni. Nyilván nem lennék bunkó, meg nem küldeném el, de sokkal több kedvem lenne úgy beszélgetni, hogy már túl vagyok az edzésen.
ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
57%
Hozzám szoktak rendszeresen jönni fiúk
ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!