Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalok! Aki használja az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok! Aki használja az AnoTalk nevű oldalt, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon durván kritikán aluli.

2019. dec. 28. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Borzalmas,tele perverz idiótákkal,kamusokkal,hitegetőkkel stb,stb...

Persze hülyülni lehet,arra jó,de komolyan ismerkedni esélytelen vele(legalábbis szerintem)

2019. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Kb ahogy az első leírta.

Évente 2-3 alkalommal fellépek hogy hátha... Nem kapcsolat, csak beszélgetni egy értelmes lánnyal.

Erre fél óra alatt 1 lányt talált, majd írta, hogy olyan pasit keres aki a farkáról küldene képet. Írtam neki, hogy akkor nem engem keres és ki is lépett.

(Lehet meleg pasi volt, ott soha nem tudni)

De azért hogy ott mindenki csak perverzkedne, egyszerűen borzasztó. Nem igazán vagyok vevő erre.

2019. dec. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Haha, ott ismerkedtem meg a barátommal. Nem csak idióták vannak ott ezek szerint mert ő nagyon okos és művelt és ahh, egyszerűen imádom ♥️
2019. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Én szoktam felmenni néha, mert nagyon nincs kivel beszélnem, de nagyon nehéz normális embert találni viszoooooont egyik legjobb barátnömmel itt ismerkedtem meg úgyhogy nem olyan rossz az oldal ha a sok perverz embert nem vesszuk figyelembe.
2019. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 jó_csaj_vagyok ***** válasza:
79%
Én néha fel megyek, ha nagyon unatkozok, de nagyon nagyon sok a perverz meg az idióta. Néha jól is el lehet beszélgetni de az nagyon ritka. Meg mindenki úgy kezdi a beszélgetést, hogy szia korod ami már nagyon unalmas....
2019. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 jó_csaj_vagyok ***** válasza:
53%
Hülyülni lehet rajta de komolyan beszélgetni nem...
2019. dec. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Én szoktam komolyan is beszélgetni rajta, sokszor alakulnak ki órás, másfél órás beszélgetések valakivel. Persze sok olyan ember van aki nem csak beszélgetni szeretne vagy nem arról a témáról vagy bármi, de mivel nem lehet szűrni csak kor és nem alapján, ezekkel nem tudsz mit csinálni előre.

A perverzekkel sincs gond szerintem, mert megtalálják egymást, annyi hogy ha Te találkozol ilyen személlyel, kilépsz a beszélgetésből és kész.

De sokszor találni értelmes embert is és szerintem tök jókat lehet beszélgetni ha épp unatkozol vagy valami :)

19/f

2019. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Régen nagyon jó oldal volt rengeteg értelmes ember fordult meg majd átalakult egy perverz oldallá

Néha fellépek rá szánok egy két órát de nagyon kritikán aluli... leginkább perverzek ha összedob egy értelmes emberrel általában megszakad vagy ő lép ki...


23F

2019. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is ott ismertem meg a barátomat, és több mint egy éve együtt vagyunk, és ő teljesen normális, nem pedofil, nem perverz, és nem retardált. Bár én is tapasztaltam, hogy sok ott az agyhalott.
2019. dec. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a baj, hogy felmegyek, reménykedve hogy valaki normálissal beszélhetek, esetleg találjak valakit, de a legtöbbjük csak perverzkedni van ott. 16.l.
2019. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!