Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen bunkó kb minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkó kb minden lány Anotlakon meg hasonló oldalakon?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
A pasik is azok, nyugi
2019. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
79%

Én rendes szoktam lenni, de nem sok mindenki viszonozza ezt 🙄

16l

2019. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Megerositem az elottem szolot: a pasik is bunkok


Egyebkent altalaban nem a normalisabb kategoria jar fel anotalkra( persze mindig van kivetel) de altalaban csak hulyulni jarnak fel az emberek esetleg sexchatelhetnek,de persze neha ki lehet fogni egy-egy embert akivel jokat lehet beszelgetni


16/l

2019. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
*az elso valaszolot erositem meg
2019. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 GuyFromNewCity ***** válasza:
84%
Mert arc és név felvállalása nélkül mindenki nagy kutya lesz egyből.
2019. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Mert normális ember nem Anotalkozik
2019. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Én normális szoktam lenni Anotalkon, de többnyire bunkó lányokat fogok ki :D De, ha bunkó akkor is normális "hangnemben" válaszolok neki, és miután észreveszi, hogy nem tud felidegesíteni, inkább elnyom.
2019. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Ja és 16F vagyok xd
2019. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Sok ott a 16 év alatti kinderkommand. Nem éri meg komolyan venni az oldalt, mert nem kifizetődő. Vagy elküldenek a pícsbe' vagy alapból írástudatlan, értelmezési problémákkal küzdő "nagylánykák" vannak ott. 17/F
2019. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Én is szoktam anotalkozni, és normális vagyok. Nem azért járok fel, mint az anotalkosok nagyrésze, hanem csak szimplán ismerkedni, vagy csak épp unatkozom, és hátha belefutok egy normálisba, ami valljuk be tényleg ritka. :D

És nem csak a lányok bunkók, hanem a fiúk is. :)

2019. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!