Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lépnek ki anotalkon a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lépnek ki anotalkon a lányok amikor én normálisan próbálok velük ismerkedni vagy beszélgetni?

Figyelt kérdés
Mindig sírnak hogy elegük van az olyanokból hogy "Szia kor?" meg hasonlók, de amikor én illedelmesen normálisan próbálok velük beszélgetni/ismerkedni, akkor vagy ilyen semmilyen válaszokat kapok hogy "aha" "ok" "ja" vagy kilépnek. Persze van kivétel is, de nagyon kevés...

2018. jún. 11. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
mi az az anotalk?
2018. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy oldal ahol csak meg kell adnod a nemed és hogy milyen nemű emberrel szeretnél beszélgetni és bedob egy partnert.
2018. jún. 11. 22:54
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Ha kiváncsi vagy a nemére akkor egyszerű annyit írnod hogy “Szia, hogy hívnak?”-ot és utána jöhet annyi, hogy “Hány éves vagy kedves XY”. Én ezeken az oldalakon inkább trollkodni járok fel lány létemre. Nincs sok esély ismerkedésre, csak hüly.tik egymást az emberek.
2018. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
anotalkon biztos nem találsz kapcsolatot. Szerintem [link] ezerszer jobb.
2018. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokták írní. Elmondom erre küld egy képet a kukacáról meg meg kérdezi bi/homo? Nem azzal kéne az ilyeneknek kezdezniük inkább,hogy "társat keresel". F
2018. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem küldözgetek képeket senkinek, főleg nem a nemiszervemről és nem is ilyen "kikérdezéssel" kezdem hogy: "Kor? Hol laksz? Mi a neved? Hogy nézel ki?"...
2018. jún. 12. 00:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezekre az oldalakra ilyen szinvonalas emberek jarnak nagyreszt sajnos.

Most volt idom tapasztalni,mivel kint ejszakazom nemetorszagban egyedul.gondoltam hatha lehet valami ertelmes beszelgetopartnert talalni..en naiv,hat nem igazan :D

2018. jún. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen hülyék, mert 10-13 évesek.....
2018. jún. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Asdasdasdasd99 válasza:
27%

Es itt nem lehet ismerkedni? Ijon mar valami lany :P

21F

2018. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is írhattok nyugodtan, 21F,Baranya..
2018. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!