Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik az idősebb férfiakat (is) kedvelik, milyen pasi számotokra az ideális?

Figyelt kérdés

- Milyen korú? 1-2 évvel idősebb, 5-10-zel, vagy akár többel?

- Milyen kapcsolatot kerestek? Csak szex; vagy épp ellenkezőleg: csak érzelmek; vagy érzelmek+szex?

- Mennyire tudnátok egyenrangú félnek tekinteni?

- Mennyire szeretnétek, ha egyenrangú lenne? Vagy inkább ő legyen a domináns a kora miatt?

- El tudnátok-e képzelni így egy hosszú távú kapcsolatot, vagy csak ideig-óráig?

- Mennyire lényeges a pénz, és hogy mi a munkája?


2019. dec. 30. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

- 8-12 év belefér nálam

- érzelmek+szex (tehát egy normális kapcsolat)

- szerintem mindketten egyenrangú felek vagyunk, párkapcsolatban ez lenne a normális

- csakis hosszú távúra

- nem túlzottan érdekel, amíg nem valami illegális v. közmunkás melója van, vagy egyáltalán nincs munkája

2019. dec. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

10-15

normál kapcsolat

teljesen

hosszú távú

magas pozicióban lévő, értelmiségi, cégvezető, egyetemi prof, diplomata, orvos, stb. Vonz az intelligencia és a presztizs.


21/L

2019. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

20 év is belefér, ha olyan ember.

De voltam már velem egyidős sráccal is, aki egyszerűen olyan érett volt és intelligens, hogy valami hihetetlen.

Leginkább olyat keresek, ahol alkalom adtán van szex, de az érzelmek ezerszer fontosabbak nála.

Nagyjából egyenrangú felet szeretnék, de tudjon érzelmi támaszt nyújtani, és segíteni nekem alkalom adtán, mert ilyen téren el vagyok veszve.

Hosszú távra szeretném mindenképpen.

Azért legyen némi pénze, éljen átlag színvonalon, ne szoruljon másra. Ne legyen közmunkás vagy nemtom, de professzornak se kell lennie. Az a lényeg hogy okos, értelmes legyen, aztán ha egy idő után én vagyok az, aki kétszer annyit keres mint ő, az se érdekes egyáltalán.

2019. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

- max 10 év

- mindkettő

- teljesen

- inkább egyenrangú, tudjunk hosszan beszélgetni a legérdekesebb dolgokról

- ha nagyon jó pasi, lehet

- Sokat várjon az élettől. Dolgozzon meg erősen a pénzért, és mindig akarjon jobb lenni. Minden újra kiváncsi legyen és lássuk meg együtt a világot. Nem kell nekem valami közönséges ürge, aki a gép előtt csücsül egész álló nap és ízletes vacsorát várva tér haza ugyanabba az otthonba, amelyben ötven évig rohadtunk már. Lehet, sokat várok, de ideált akartál.

2020. ápr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok.

-Nehéz megmondani, de a 10 év korkülönbség belefér szerintem, ha kijövünk és meg tudjuk értetni magunkat egymással.

-Érzelmek+Szex.(komoly kapcsolat, hosszútávú)

- szerintem itt mindkét félt egyenrangúnak kell tekinteni

- Vannak dolgok, amikben Ő a dominánsabb és vannak amikben én vagyok

- Hosszútávú kapcsolatot képzelek csak


-Az utolsó kérdés elég kényes téma. Nyilván senki nem akar rossz körülmények között lenni. Azt várom el tőle, amit én is elvárnék magamtól.

2020. ápr. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most 20 eves vagyok kb olyan 6-7 evet tudnek max elkepzelni pluszban , de igazabol talalkoztam mar olyan 30 evessel is aki pl 3-4 evvel fiatalabbnak nez ki meg fiatalos ugyh vannak ilyen esetek h meg veluk is jol elvagyok es siman belefernek a korosztalyomba. Bar 20 vagyok de en is siman betudom magam kategorizalni pl 17-18 evesek koze is (nem azert mert nem vagyok erett, hanem veluk is jol elvagyok es megbennem van azert a gyerek is). Tehat van olyan h pl 15 eveskent nem fer bele annyira egy 10 eves korhatar kulonbseg de pl huszonevesen szerintem igen.


Most kapcsolatban vagyok


Attol h idosebb egyenrangusag az szerintem fontos max annyi ilyen esetben ha no a fiatalabb hogy a ferfi az lehet kicsit dominans hisz az csak olyan mintha ferfoas lenne.

Ezalatt azt ertem h jo erzes h vedelmezo, vagy h olyan ember van melletted aki mar onallo es eltartja magat stb, figyel a dolgaira, tapasztaltabb vmivel es itt nem szexualitasra gondolok.


Eltudnam kepzelni hosszutavon persze a kulonbozo koroknal ahogy elobb is isrtam mas egy 10 eves kor kulonbseg de eltudom kepzelni h a parom 6-7 evvel akar idosebb lenne es nem zavarna.


Ha mat mondjuk 10 + kulonbsegu pasim lenne akkor arra mar lehet ralehetne mondani h biztos penzt miatt stb de nem a penz miatt keresnek idosebbet


Szoval atlagosan 6-7 ev max nekem es kulonos esetekben mint amit irtam akk elfogadhato kicsit tobb

2020. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!