Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok véleményetek? Mennyi...

Lányok véleményetek? Mennyi nektek az ideális korkülönbség egy pasival? Mennyivel lehet idősebb a pasi? Müködhet egy 28 éves férfi és 18-19 éves lány közt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
a szerelem kortalan 14 felett:)
2014. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is ugy gondoltam hogy nagyon max a 10 év de inkább 5. a legideösebb nálam 4,5 évvel volt idösebb de ez is 20 felett volt már. Az 5 még belefér szerintem szüleim között is annyi van de a 10 fölött szeritnem már sok. A féejem 3-mal idösebb nálam ez igy telejsen ideális, de mondjuk az elsö komoly kapcsolatomban 1 évvel fiatalabb volt a barátom.
2014. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nalam a 35 ev is okes lenne :)

siman mukodhet :D Mindent bele :)

2014. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én 30/n vagyok és 40-es 50-es pasikkal ismerkedek.
2014. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
9%
én 17L vagyok és a párom 30 éves már 1 éve együtt vagyunk és nagyon jól működik a dolog :) de igazából nem lehet általánosítani én alapból komolyabb vagyok az átlag 17éves lányoknál mindig is felnőtt barátaim voltak és velük sokkal jobban éreztem/érzem magam mint a velem egykorú divatmajmokkal ... a párom pedig nem úgy gondolkozik mint akinek kapuzárási pánikja lenne :)) szeretjük egymást és ez a lényeg te se foglalkozz a korkülönbséggel ;) légy boldog és tedd azt amit a szíved diktál :)
2014. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17 eves lany vagyok a baratom 25 eves es imadom:)
2015. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

22 éves vagyok, ő 43 :) 2 éve vagyunk együtt még csak, de szerintem teljesen egy hullámhosszon vagyunk :) rengeteg a közös bennünk - mind ketten kutyások vagyunk ( ami így rengeteg közösen eltöltött idő ) ugyanolyan a zenei ízlésünk, a világnézetünk, ő sem konzervatív, hiába idősebb.

22/l

2016. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En 24 éves vagyok szerintem a legideálisabb +5 vagy -5 év ,de max +8 annál idősebb nem nagyon szerinten nem lennék szerelmes annál idősebbekbe még nem fordult elő...

Eddig kéttszer tetszet nagyon fiú az egyik kétt ével volt fiatalabb mint én a másik 3 ével volt idősebb és mind kettővel kijöttem volna mert korbán pont jó volt.

Viszont összintén egy -10 év vagy + 10 év az már anyira más korosztály ,hogy nem tudnák vele mit kezdeni.

2020. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!