Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így nincs sok esélyem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nincs sok esélyem a fiúknál, igaz? :D

Figyelt kérdés

Fiatal, tizenéves lány vagyok és eddig sosem jött össze az ismerkedés.

Az tény, hogy nem vagyok az a szép lány így mondhatni elég nagy hátránnyal indulok szerintem. Emellett nem is merek kezdeményezni fiúknál sajnos.

Így esélytelen a dolog?

Nem akarok a csodára várni, szóval szívesen beszélgetnék/ismerkednék fiúkkal elsősorban interneten csak nem tudom, hogy hol/hogyan. :d tippek?



2020. jan. 3. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Majd mindjárt irnak privátba.
2020. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Merj kezdeményezni, ennyi a titok. Vannak akik nem külsőre mennek, például én se. Nekem az a fontos, hogy legyen kedves és rendes.
2020. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Hány éves vagy?
2020. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, minden átlagos külsejű lány egyedül hal meg, nem tudtad? Csak a modellek találnak párt. Nem is kell kezdeményezni, a suliban alap hogy beszélsz fiúkkal, ha van valami hobbid, vagy társaság ahova jársz akkor ott is, aztán majd kialakul úgyis. Nem tudom hány éves vagy, gondolom 16 alatt, azért nem írtál kort. Ha viszont 16 már elmúltál, akkor társkeresőre is regisztrálhatsz, love.hu, meg ilyenek. Fiatalabbak max Facebookon vagy Instagramon tudnak ismerkedni neten.
2020. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Hány éves vagy??
2020. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha látsz olyat aki szimpi és úgy gondolod, hogy szívesen beszélnél vele, akkor írj rá.
2020. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van esélyed! A mondás szerint, minden zsák megtalálja a maga foltját! f.
2020. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!