Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Nektek tud vonzó lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Nektek tud vonzó lenni egy 100 kilós, alacsony lány?

Figyelt kérdés
Gyógyszerek miatt híztam meg, normál alkat voltam mindig is. Hiába mozgok, hiába figyelek oda az étkezésre, mennek fel a kilók, a gyógyszereket meg tömik belém a szüleim.
2020. jan. 9. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Attól még lehetsz kedves, rendes.
2020. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
én magas 197 cm 18/F vagyok, nekem egyáltalán nem, de kinek mi
2020. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
74%
Bármilyen lány lehet szép. Nekem ilyenek bejönnek.
2020. jan. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Stark2000 ***** válasza:
87%

Személy szerint nem tudok dagi lányhoz vonzódni, egyszerűen taszító számomra. Részemről nem..


20f

2020. jan. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nagyon nem egészséges!! Ez nem zavarja a szüleidet? Lehet, hogy még súlyosabb mint ami miatt kell a gyógyszer! Egyébként van akinek ez bejön, de attól még a saját egészségeddel játszol. Meg nem jobb volt azért neked is előtte?

Ne haragudj, nem bántásnak szántam, és én nekem is volt már súlyfeleslegem, szóval átérzem a helyzetet

2020. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# Szüleimet sajna nem érdekli, persze mondogatják, hogy fogyjak, de sehogy nem tudok. Így is keveset eszek meg hiába mozgok, semmit nem ér...
2020. jan. 11. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen
2020. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, lehet hogy nem a leg szebb ha valaki már tényleg sok felesleget szed fel, de én külsőre arcot figyelem csak, belsőre legyen hűséges és őszinte, szeressen, nekem ez a fontos.. Fogyni meg majd ráér, meg nekem is kéne kicsit. Láthatatlanba nem mondok semmit, kinek mi, de jegyezd meg jól hogy nem a külső a lényeg. Én például 80 kiló vagyok vagy több, lassan 19 évesen szaros 171 centi magassággal.. Az a pár kiló ha nem annyira észrevehető biztos nem ront semmit, de már minden vágyam hogy legyen aki szeret, megölel, de hát a mai lányok sajnos...
2020. jan. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!