Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korlátozott (fogyatékos)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korlátozott (fogyatékos) embereknek van társkereső?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Születésemnél fogva hiányzik a bal karom. Alapvetően nem gondolom ronda embernek magam, de szerintem megértitek, hogy ez a hiány egy "kis" gátat szab nekem a társkeresésben. Az lenne a kérdésem, hogy létezik-e olyan társkereső, ahol hozzám hasonló külső, vagy esetlegesen akár belső problémákkal együtt élő emberek között megértő társat találhatnék? Vagy esetleg olyan teljes életet élő embereket, akiknek nem okoz gondot, hogy ilyen vagyok, és ilyen társat is szívesen elfogadnak. (Értsd: ezért nem alkalmasak nekem az alapvető Tinder/Badoo stb társkeresők,mert ott nincsenek ilyenre konkrétan felkészülve az emberek).

21/F



2020. jan. 14. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9

Nagyon jó :D

2021. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Énsem találok
2023. jan. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Anno 7 évig volt szintén egyik alkar nélkül született párom (hölgy), akit az utcán szólítottam le, mert megtetszett. Akkor még nem tudtam (nem láttam) róla, hogy mi a helyzet, csak a második randin mondta el, de nem zavart egyáltalán. Ebből kiindulva bármi előfordulhat az életben, bár a mai fiatalok kissé másként gondolkodnak, mint 20 évvel ezelőtt.

Ha közben sikerült párt találnod, oszd meg velünk. ;-)

Protézist hordassz? Az esetleg "enyhít" az első "sokkoláson" és miközben ismerkedtek lehet könnyebben venné az akadályt a hölgy. A saját példámból kiindulva kérdeztem/mondtam ezeket.

Bármi kérdésed lenne, nyugodtan írj privátban.

Üdv.

2023. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!