Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs meg senkim? Soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs meg senkim? Soha nem volt még barátom

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok most fogok érettségizni.

Sportos alkatom van, hétvégente meccseim vannak.

Fel hosszú barna hajam van, 178 cm magas vagyok.

Nem cigizek, nem iszok nem járok bulizni.

Egy rendes nagyon kedves barátságos lány vagyok.

Soha nem volt még barátom.


18/L Győr Moson Sopron megye


2020. jan. 25. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Más helyekre mennyire jársz el? Mert ez is lehet az egyik oka. A másik a magasságod, mert az is sok srácnál kizáró ok lehet, ha magasabb vagy náluk.

Más oka a leírtak alapján nem nagyon van, de biztos akadnak ott rossz tulajdonságok is meg lehet, hogy nem jössz be nekik szimplán külsőre.

2020. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őszintén nagyon rossz tulajdonságom nincsen nem vagyok féltékeny típus se max egy kicsit naiv vagyok de tényleg semminmas
2020. jan. 25. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos bár sok mindent nem tudunk meg rólad a fentiekből. Nagyjából az esetem vagy (így csak a saját nevemben beszélek) de a naivsag egy komoly kapcsolathoz nagyon rossz tulajdonság. Kicsit magas is vagy ami sok srácot megremit. Tök jó hogy sportolsz, nem cigizel nem iszol, de nekem hiányozna belőled a "vadság". Lehet hogy most mellé lőttem de így látatlanban senki nem fog tudni segíteni. Ezt inkább olyan embertől kellene megkerdezned aki ismer.
2020. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj. Ne türelmetlenkedj, majd jönni fog az igazi. Ami fontos, hogy hagyd, hogy aki meg akar ismerni az megismerhessen, de ne add oda magad azonnal az első, de a második és a harmadik randin se. Aki igazán szeret az megvár, aki nem vár meg annak nem te kellesz, hanem csak valaki. Ja, és merj te is kezdeményezni. Egyáltalán nem ciki, sőt jó.
2020. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

Szia!


Irtam üzenetet, ha gondolod írj vissza rá. :)

2020. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Jólvan, megnyugodtam, nem én vagyok az egyedüli hasonló ember akinek nem volt még senkije GYMS.-ből.. :D


19/F

2020. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Győri vagyok Én is :)
2020. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!