Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom ahol lakok, nincs...

Utálom ahol lakok, nincs senkim a barátom állandóan dolgozik. Be sokkaltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm ezt a helyet, itt nincs semmi 5 ezer fős város de egy beülő hely sincs, nincsenek itt barátaim. A párom leköti magát a munkahelyén én 4 hónap múlva végzek. Viszont elegem van, hogy folyton itthon kell ülnöm. Semmi lehetőség ninca itt a legközelebbi megyeszékhely 50 km, mi a francot kezdjek magammal? Bele fogok őrülni ebbe, vagy szakítok és itt hagyok mindent vagy pszichiátrián kötök ki 😀

2019. jan. 26. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Menj el te is dolgozni.
2019. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Megèrtelek.

Èn is pontosan ìgy èrzek.

2019. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Testvér , egy 450 fős faluban élek , hidd el nem olyan kicsi az a varos.
2019. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem együtt érezni kell, hanem a megoldást találni rá, válaszolók! :)

Kicsit jobban körül írhattad volna a kérdést, kérdező. Mint például melyik városban laksz, hány éves vagy, tanulsz e még, ha igent mit, mik az érdekeltségi köreid, régi barátok vannak még, tesók, hobbik? Ha ezeket le írtad volna, talán lehetne segíteni!

2019. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"senkim a barátom állandóan dolgozik"


Mégis csak van valakid.


Amúgy spotolj, dolgozz, tanulj stb... Inkább az a furcsa, hogy otthon semmit semittevéssel foglalkozol.

2019. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy hogyan tudsz unatkozni?

És miért nem mentek másik városba ahol tobb nyüzsgés?

Mivel telnek napjaid?

Keress baratokat...

Fura csaj vagy.

2019. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miskolctól 50kre élek. Ápolónak tanulok, májusban végzek, és utána egyből dolgozni fogok amit alig várok. Egy bátyám van de ő sincs soha itthon, mert dolgozik. Szeretek kirándulni, sétálni de mivel ilyen havas jeges minden ezért nem merek autóval most nagyon járkálni de a kutyámmal szoktam menni jó időben. A barátom sokat dolgozik ilyen családból jött, sosem lazít, eleinte sokat kirándultunk de már fáradt mire haza ér.. Két munkája van és most fog bele a méhészkedésbe.. Közös jövőt terveztünk, de én nem akarok itt ragadni. Minden el van romásodva, sok a bűnözés, ilyen helyre gyereket se akarok szülni. A szomszéd faluban csak 140 roma nő terhes most..és nem a jó fajták közül. A párom nem zavarja ahol élünk, ő jól meg van itt én viszont utálom ezt a helyet. A régi barátaim vagy Pesten vagy külföldön élnek, barátkozni itt esélytelen mert nagyon bunkó, beképzelt emberek élnek a városban, akiknek meg van a felszínes baráti körük. Sportpark nincs, mozi, színház, étterem nincs. Van két kajálda de ha be mész kinéznek a törzsgyökeres bandák. Szeretek olvasni, se még könyvesbolt sincs, se kávézó. Vagyis egyedül ezeknek sem sok értelme van. Nem tudom mit kezdjek magammal, ha el megyek dolgozni remélem kicsit nyílik majd a világ. Régen amíg buliztam addig voltak felszínes haverok, havernők de már nem discozom és nem is iszom, így nem tudok velük azonosulni. Haladni szeretnék az életben és fejben már nem az érdekel hova menjek bulizni, viszont itt nem érzek jövőt, de a párom itt alakítja a dolgait. Szeretem de úgy látszik nem fogunk ebben megegyezni, én meg be fogok dilizni az unalomba
2019. jan. 26. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb 3 éve én is elköltöztem egy kis városba a párom miatt és nekem se volt senkim, borzasztóan egyedül éreztem magam, sose volt jó kedvem, utáltam ott lakni.. Szerintem neked nem kell ecsetelni.

Aztán én is kiírtam ide egy kérdést és rengeteg értékes választ kaptam. Nem sokkal később rájöttem arra, hogy egyetlen szerelem se ér annyit, hogy feláldozzam az álmaim, vágyaim, az életkedvem és otthagytam. Hazaköltöztem és azóta se bánom. Nyilván nem volt könnyű döntés, de vannak helyzetek mikor lehetetlen kompromisszumot kötni.

2019. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!