Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van barátom. Nem kötöm minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom. Nem kötöm minden orrára. Úgy tudják nincs senkim. Elmondjam vagy se?

Figyelt kérdés
Szóval, van barátom 5 hónapja. A családom tud róla és a nagyon közeli barátok. Ugyanúgy a barátomnál is. Mint mindenki szingli lánynál van, hogy pletykák vannak. Félek, hogy ez a kapcsolatomra is mehet. Nem nagyon kötöm mindenki orrára a személyes dolgaimat, de ezek a pletykák befolyásolják. 16/L

2019. febr. 21. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A te döntésed. Viszont sose foglalkozz mások véleményével.
2019. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Most miért ne tudhatnák az emberek ? Ha közeli barátok és a család tudja a tágabb kőr nem számít.
2019. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi befolyasolja a kapcsolatodat? A pletykak? Eros kapcsolat lehet
2019. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is foglalkoztam vele...De most már zavar. Barátomat nem annyira zavarja, mint engem, de ha már 1 éve leszünk együtt, akkor már biztos teljes mértékben zavarni fogja őt is.
2019. febr. 21. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki rákérdez akkor mondd meg nyugodtan. De ha senki nem kérdezni akkor nem kell kijelenteni.
2019. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!