Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Hamarosan bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hamarosan bele fogok ebbe őrülni.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Egy tök átlagos, normális ember... csak egy egyszerű szerető, de legalább csak kedves és megértő társra vágyom. Sokszor vagyok szomorú, és mivel minden barátom faképnél hagyott nem igazàn tudom bárkivel is megbeszélni a dolgot, ezért mindent megfestek, ez nekem olyas féle kényszer ürítés mint másoknál a napló, vagy a barátok. Szeretek még zenét hallgatni, mert nem érzem tőle egyedül magam. Nagyon sokat olvasok, leginkább krimiket, de egy két romantikust is. Bonyolult, romantikus történeteket szoktam több képen keresztül megfesteni. Vágyom arra hogy valaki tényleg elvigyen egy valódi randija. Eddigi életemben 2 srác hívott el randizni, mindig nagy izgalommal készültem de mind kétszer órák után sem volt a srác sehol. Gondolom neki egy opció voltam a sok közül... régi, gyermek kori, álmom az hogy egyszer egy odaadó, megértő, rendes férfi egy fényűző esküvő keretében elvesz, 2 szép gyereket szülők neki, és boldog családként éljük az életünket. De ettől egyre távolabb és távolabb kerülök. Hiszen egy igazi férfi társat álltalában a gyönyörű, kecses, elegáns és minden szempontból tökéletes nők találnak, akik értenek a csábítás művészetéhez. A férfiakat az intelligensen és szabatosan fogalmazó hölgyek vonzák, a fiatalos és életvidám részük. De én a buta filozófiámmal és abnormális szerelem iránti vágyammal egyszerre koravén és nevetségesen gyerekes vagyok. Nos valaki meglepőnek tartja hogy egy fiút sem érdeklek, sőt menekülnek előlem, mert engem, bár fáj, nem lep meg...

2020. jan. 29. 00:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Elkanyarodtam, de annyi a lényeg hogy valaki mondja meg mit tegyek hogy megtudhassam milyen is ha valakivel együtt vagy, mit is jelent a szerelem szó nekem??!...
2020. jan. 29. 00:23
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem túlfilózod, azért nem vagy még 30-40 éves, hogy ennyire be legyél parázva a dologtól, hogy téged sosem fog senki szeretni stb.. Akik el se mentek a "randira" azok nem férfiak, hanem kölykök :D ilyenek miatt meg nincs értelme szomorkodni. Mi lenne, ha magadhoz hasonló emberekkel barátkoznál ismerkednél. Ha szeretsz olvasni járj el könyv klubbokba, könyvtár ilyenek :D vagy valami tök kis laza bulis helyre barátokkal és ismerkedj! de semmiképp ne add majd oda magad kapcsolati téren egy olyannak akit nem érzel megfelelőnek magadhoz, csak azért, mert félsz attól, hogy más nem jön. Erre ráérsz aggódni majd ha már 30 felett leszel.
2020. jan. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Könyvtárba járok, és tudom hogy nem vagyok 30 de mi van ha tényleg addigra se lesz senkik...? Ha és a barátaim mind szerelmesek lettek, és már nincsenek
2020. jan. 29. 01:17
 4/21 A kérdező kommentje:
A fél életemet könyvtárban töltöm, képes vagyok órát mászkálni az utcán, vagy dekkolni egy kávézóban, próbálok beszélgetni, de az emberek kekűlnek. Ja és a barátaim szerelmesek lettek, és már nincsenek
2020. jan. 29. 01:20
 5/21 A kérdező kommentje:
Bocsi, tudom van amit 2x írtam le...
2020. jan. 29. 01:22
 6/21 anonim ***** válasza:
10%

"képes vagyok órát mászkálni az utcán, vagy dekkolni egy kávézóban, próbálok beszélgetni, de az emberek kerülnek" (Bocsi, kijavítva idézem. :D)

Ilyenkor érzem azt, hogy rokon lélekre találtam, de ha megszakadok sem lesz belőle semmi, ha én most írnék egy privát üzenetet ismerkedési céllal. 29/F

2020. jan. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Gondolkodtál már azon mi az ami miatt kerülnek? Lehet, hogy ezt a túlaggódást beleviszed a baráti beszélgetésekbe vagy fogalmam nincs. Esetleg tesód nincs? Vagy anyukáddal/apukáddal dumálni erről, hogy mi a problémád vagy valaki családtag akivel jóban vagy, ha senki, akkor egyetemen nyilván megismerkedsz emberekkel/ vagy munkahelyen kollegákkal :D én még mindig azt javaslom, hogy ne feszülj erre rá ennyire, voltam régebben én is így, hogy annyira hajtottam a tökéletest aki hozzám passzol, meg engem senki nem bír, közben ez akkor jön, mikor nem is számítasz rá. Az meg, hogy mi van ha sose jön el vagy, hogyha 30 felett se.. nem ráérsz erre akkor aggódni? Addig még van kemény 11 év előtted :D ne legyél ilyen feszült, félek a jövőmtől, engem senki nem szeret, sosem fognak szeretni tipus, mert ezzel nem csoda, ha elijeszted azt akinek külsőleg nagyon bejössz. Inkább gondolj arra, hogy ez van, majd lesz, járj strandra, edzeni, futni, sétálni találj valami sporto ahol közösségben vagy, vagy valami hobbit ami olyan közösséget ad, ahol akár barátokra, ismerősökre találhatsz :D
2020. jan. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
12 év*
2020. jan. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%
#6 szerintem fiatal a lány hozzád, persze szívetek joga, csak na :D azért te is látod, hogy hány évvel vagy idősebb nála
2020. jan. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
#9 - Látom, hogy fiatalbb nálam. Ez úgymond az életem rendje. Ide is eljutottam, hogy már 18 évesen valaki fiatal hozzám, lesz ez még 30-40 évesen is. Mármint nem én leszek ennyi, hanem valaki ennyi éves korában lesz túl fiatal hozzám, egy 50-60 éves "öregúrhoz". Ez van, telnek az évek, kapcsolatom meg nem lesz.
2020. jan. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!