Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Hamarosan bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hamarosan bele fogok ebbe őrülni.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Egy tök átlagos, normális ember... csak egy egyszerű szerető, de legalább csak kedves és megértő társra vágyom. Sokszor vagyok szomorú, és mivel minden barátom faképnél hagyott nem igazàn tudom bárkivel is megbeszélni a dolgot, ezért mindent megfestek, ez nekem olyas féle kényszer ürítés mint másoknál a napló, vagy a barátok. Szeretek még zenét hallgatni, mert nem érzem tőle egyedül magam. Nagyon sokat olvasok, leginkább krimiket, de egy két romantikust is. Bonyolult, romantikus történeteket szoktam több képen keresztül megfesteni. Vágyom arra hogy valaki tényleg elvigyen egy valódi randija. Eddigi életemben 2 srác hívott el randizni, mindig nagy izgalommal készültem de mind kétszer órák után sem volt a srác sehol. Gondolom neki egy opció voltam a sok közül... régi, gyermek kori, álmom az hogy egyszer egy odaadó, megértő, rendes férfi egy fényűző esküvő keretében elvesz, 2 szép gyereket szülők neki, és boldog családként éljük az életünket. De ettől egyre távolabb és távolabb kerülök. Hiszen egy igazi férfi társat álltalában a gyönyörű, kecses, elegáns és minden szempontból tökéletes nők találnak, akik értenek a csábítás művészetéhez. A férfiakat az intelligensen és szabatosan fogalmazó hölgyek vonzák, a fiatalos és életvidám részük. De én a buta filozófiámmal és abnormális szerelem iránti vágyammal egyszerre koravén és nevetségesen gyerekes vagyok. Nos valaki meglepőnek tartja hogy egy fiút sem érdeklek, sőt menekülnek előlem, mert engem, bár fáj, nem lep meg...

2020. jan. 29. 00:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

"Hiszen egy igazi férfi társat álltalában a gyönyörű, kecses, elegáns és minden szempontból tökéletes nők találnak, akik értenek a csábítás művészetéhez. "

Jah. Én életem szerelmét, a férjemet, aki 100%-osan bejön külsőre is, 115 kilósan ismertem meg. Tökéletes vagyok ugyan, de kecsesnek nem feltétlenül mondanám magam :D

2020. jan. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%
már bocs de ez pl nagyon cringé
2020. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%
menj el helyetzem pszichiatriára
2020. jan. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Kép?
2020. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 swad válasza:
76%

Megfelelési kényszered van?

Azt hiszed ebben a világban minden tökéletes?

Ragaszkodsz a fixaideálodhoz?

Lazulj el, x@rj rá a dologra egy kicsit (nagyon). Ez nem lóverseny!

Szánj időt magadnak és magadra!

Találd ki / fel magad!

Szeresd magad!

Belőled csak 1 van, a többiekből meg rengeteg!

Nem az a lényeg,hogy mit mond, hanem hogy ki mondja?

Idegeskedni annyit tesz,mint más hülyesége miatt magadon bosszút állni!


Lazulj! :-)

2020. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Más valaki véleménye még? Amúgy hogy lazítsak, én nem tudok olyat?!
2020. jan. 29. 10:46
 17/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy troll most már. Mindenki próbál jóarc lenni ő meg csak a kifogásokkal jön. Menj pszichológushoz, ha ennyire utálod magadat! Vagy fogadd el önmagad, míg te nem szereted a tested, személyiséged, addig mástól mit vársz?!?
2020. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
Először is találd meg önmagad. Azt az éned amivel 100%-ig boldog vagy, amivel magad is eltudnál minden általad vágyott programra menni. Egy pár nem adja meg neked a boldogságot, csak ha azt magadtól már megtaláltad. Akadj le erről a vágyadról, fókuszálj magadra. Ha készen állsz ismerkedj. Élőben, neten stb. Ha magaddal 100%-osan elvagy az kiül a hangulatodra és a kisugárzásodra is. Hamar jönni fog valaki az életedbe így, de vigyázz, mert eleinte semmi sem biztosítja, hogy örökké fog tartani, szóval ne karmolj bele, ne ragaszkodj hozzá teljesen.
2020. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem tök édes amit leírtál, bár én nem akarok saját családot, de ettől eltekintve szerintem tökre aranyos és kedves lánynak tűnsz, én biztosan elhívnálak, bár félénk vagyok, de egy séta, ölelés programnak biztos örülnék egy ilyen lánnyal. Nincs veled baj :) Rátok lányokra legalább írnak a fiúk, de mi ránk fiúkra... Vagyis hát a menő hülyegyerekekre írnak a lányok is, de na..

19f

2020. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19-es, most olvasom a kommenteket, eskü aranyos vagy, nem lesz ott baj párt találni, hidd el! :D
2020. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!