Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Titeket miért zavar, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Titeket miért zavar, ha egy lány bírja az alkoholt?

Figyelt kérdés
Volt, hogy 2 üveg bor után is józan voltam. Persze a kocsmában is felfigyelnek rám, de nem iszok sokat ott sem, max 8 felest, ami szerintem nem olyan sok. Ma is megittam pl 2 üveg bort meg 6 felest, de ettől nem leszek sem agresszív, sem más ember. Nektek mi a véleményetek az efféle elítílésről? 18L
2020. febr. 1. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez már nem az a kategória. Te masszív alkoholista vagy.
2020. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Én nem mondom hogy alkesz vagy, mert azt nem tudom hogy függő vagy-e, de ilyen mennyiségeknél már könnyű. Ez már tényleg erős túlzás
2020. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Két üveggel én se szoktam meginni elég sok és a bort nem is annyira preferálom

de volt már olyan hogy nyolc felesnél még semmi bajom nem volt

én szeretek inni, akit ez zavar azt ignorálom

szerintem itt az fontos hogy ismerd a határaidat és ne állandóan vedelj

könnyű átesni a ló másik oldalára

2020. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem zavar,bár én már 4 felestől nagyon jó kedvű vagyok és rendkivül beszédes,többet nem is szoktam inni
2020. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

Piás, cigis, drogos nő csak 1-2 dugásra kell.

Másra nem!

2020. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

ötös lehet hogy ők neked csak arra kellenek

de lehet hogy nekik te még csak arra se

a nők akkor dugnak amikor akarnak

a férfiak meg akkor amikor tudnak ;)

2020. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Bírja az alkoholt?

Oké, nincs belőle semmi, sőt igazából jó. Ha iszunk néha egy egy pezsgőt, vagy egy kis bort nem viselkedik idétlenül, ez szerintem pozitív dolog kicsit, bár az ellenkezője se negatív.


Rendszeresen iszik?

Na az már baj. Nem vagyok alkoholista (persze szent ember se). Nekem sok ha egy lány (vagy akár fiú) folyamatosan iszik. Nem jó az semmire, pláne meg a kocsmázgatás.

2020. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nehogy már alkesz legyek, mert nem vagyok elájulva pár pohár pia után... Ha alkesz lennék, remegne a kezem meg minden bajom volna.
2020. febr. 1. 21:47
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Tévedésben vagy. Nem ez az alkesz definíciója.

Amúgy meg ha így folytatod, 30 éves korodra neked is remegni fog a kezed.

2020. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

#8

Nem attól leszel alkesz, mert bírod a piát. Nem attól nem vagy az, mert nem remeg a kezed. Akinek remeg a keze az lehet betegség miatt is, nem feltétlen elvonási tünet.

A rendszeres alkohol fogyasztás az alkoholista ismérve. Az hogy el jársz kocsmázni, meg liter szám iszol az már nem a legjobb jel. Mint mondtam én se vagyok szent. Én csak akkor ittam régen ha alkalom volt, nem a hangulat miatt. Ha nem volt szülinap, névnap vagy valami nem ittam. Én is bírtam a piát, persze nem úgy mint te, hogy megittam 1.4 liter bort és még jól vagyok. 2 liter bor, liter pálinka volt az alapozás, hogy érezzek valamit.

De most évente 10-15 ilyen alkalom éppen elfért. De nem volt az, hogy jajj menyjünk kocsmába, menjünk bulikázni, de bulika van szóval inni kell, mert amúgy nincs hangulat.

2020. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!