Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerül egy lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül egy lánynál sem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van már.

18 éves izmos testalkatú srác vagyok. (szóval szerintem nem a külsővel lehet a gond...)

Hiába próbálkozom lányoknál, ha még külsőre is bejövök nekik akkor sem jön össze... Ha a randiig eljutunk (általában nem), utána mindig off lesz a vége.. Volt egy barátnőm nyáron, 3 hétig tartott utána dobott... Kicsit önbizalomhiányom van, mert régen nagyon kövér voltam és ez meglátszik a bőrömön is, de ebbe már úgy-ahogy kezdek beletörődni. Már annyi lánynál próbálkoztam, hogy kezdem feladni.. Eleinte túlságosan megtudtam nyílni és sejtéseim szerint ez is lehetett a probléma, de ezen változtattam, nem beszélek magamról és az érzéseimről az embereknek.. Az is rátesz egy lapáttal, hogy faterom olyanokkal jön, hogy ő már ennyi idősen mennyi nővel volt, szóval vele sem tudom ezeket megbeszélni (őszintén nem is akarom). Senkitől nem tudok tanácsot kérni, de itt névtelenül könnyebb..

Mindig túlságosan beleéltem magam a dolgokba, de ezen is változtattam.. Nem sajnáltatni akarom magam, hogy nekem nem lesz soha senkim, mert próbálkoztam rengeteget, de már kezdem elengedni így inkább már meg se próbálom..

Amikor bárhol feljön a téma a szexualitással kapcsolatban inkább meg sem szólalok, mert nagyon cinkesnek tartom, hogy ilyen idősen már a legtöbb srác átment mindenkin én meg még látni sem láttam.. Undorító.... Már azt érzem, hogy szűzen fogok megpusztulni... :)



2020. febr. 2. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet az a baj, hogy látszik rajtad, bátortalan vagy. Nem mersz beszélni magadról és az érzéseidről, ezért azt hiszik, nem érdekled őket annyira.

Azzal, hogy mások mit tartanak cikinek és mit nem, próbálj meg ne foglalkozni. Attól senki nem lesz több, hogy lefeküdt valakivel. Bár az is lehet, hogy ezt csak én gondolom így. 17/L

2020. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Inkább hátrányom mint előnyöm származott abból, hogy megnyíltam egy lánynak is..

Én nem foglalkozom azzal, hogy más mit gondol, de azért mégis zavar, hogy még szűz vagyok..

2020. febr. 2. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, de ha ez vigasztal, ez nem hátrány a lányoknál. Én pl még nm is csókolóztam, mégsem dőlt össze a világ. Majd fogsz találni magadnak egy kedves lányt, ne aggódj. ;)
2020. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szvsz. a nők könnyebben találnak maguknak párt.. Nekik nem kell kezdeményezni, csak válogatni.De ezzel szerintem nincs baj, csak a fériaknak szívnia kell ha nincs egy jó dumája vagy egyáltalán nem is ért a nők “nyelvén”. 😀
2020. febr. 2. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen csak várni kell, de nem minden lánynál próbálkoznak normálisan. Egyébként nem minden a jó duma, más is fontos. Pl a kedvesség, őszinteség.
2020. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tomi93007 válasza:

Hello!


Szerintem:


Minden lány, nő más értékrendü, felfogású, természetü, mint minden ember.

Persze természetesen vannak közös pontok, és ezekre a közös pontokra érdemes támaszkodni, ezekből elindulni.


Ha van aki megtetszik és látod hogy ugyan igy van viszont is az első dolgod természetesen a megismerése legyen, érdeklődj, és ismerd meg jobban, hogy miket szeret csinálni, hogy zajlik az ő kis élete, és miután ez megvan meglátod hogy mik lehetnek a közös dolgok, nézetek.


Természetesen te is legyél nyitott de pont annyira hogy az ne legyen tul rámenős, ne érezze magát kellemetlenül, ne érezze azt hogy elnyomod az érzelmeiddel.

Mesélj magadrol neki, de csak óvatosan, ugy hogy ne is legyen hirtelen sok neki, de ne is legyen az hogy kevés. Meg kell találni a közös ugymond tökéletes pontot és arra kell épiteni, azt kell megtartani.

Legyél mindig olyan legalább is az első fél évben évben ha sikerül össze hozni amilyennek látni akar a csaj. Érteni kell a jelzéseiket, érteni kell őket ahoz hogy tudj tovább felfele menni a dolgokkal.


A szexet nem tudom te hova helyezed elsődleges vagy másodlagos dolgokhoz, de ha komoly kapcsolatot akarsz akkor sose tedd előre és mindig a csajhoz alkalmazkodj.


Persze neki is kell ugyan ugy hozzád, de ha normális rendes akkor ugy lesz.

2020. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincsen benne semmi cuki, hogy meg szűz vagy, vagy nehezen nyílsz meg, szerintem ez aranyos. Az meg, hogy ennyire képes voltál változtatni magadon (a testeden) szerintem nagyon becsülendő és semmi baj nincs azzal, hogy ez picit látszik. Csak legyél kitartó és menni fog :)

18/L

2020. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ciki*
2020. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!