Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerül még barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül még barátnőt találnom?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje rajta vagyok a témán és foglalkoztat és szeretnék találni valakit, eddig csak úsztam az árral és nem nagyon érdekelt mert mindenki csak azt mondta ne foglalkozzak ezzel "majd jön, ne erőltesd" stb. de igaziból ezek csak süket dumák, mivel akkor se és most se hogy akarom nem alakul ki semmi... Hogy van ez és miért?

Voltak randijaim ilyen talik, a nagy részükkel csak egyszer, volt egy akivel kicsit több de igaziból semmi nem alakult ki, valakivel csak ilyen barátok lettünk de igaziból semmi kapcsolati szinten ami engem érdekelne.

Voltam afteren is, lesz még így is egy idén, de igaziból vagy nem tudok ismerkedni, vagy nem vagyok elég szép vagy valami nem nyerő mert valahogy mindig valahol valami félre megy. Jó persze, ez egyértelmű nem vagyok egy főnyeremény, nem is vagyok valami magas meg olyan helyes gyerek sem vagyok de mindent ami rajtam múlik, öltözködés vagy igényesség arra törekszem. Edzem is meg minden szóval ennél többet szerintem nem lehet csinálni :/

Meg mondom próbálkozom, keresem a lehetőségeket meg minden szóval ezért is abszurd számomra. Esetleg van valami tippetek? Budapesti vagyok esetleg ha itt tudtok valami jó buli helyet vagy valami jó helyet (pl mint a Deák de ott se sikerült pedig többször voltunk barátaimmal) szóval passz. Igaziból csak kiírom ezt magamból és reménykedem valami segítségben...

Legyen további szép napotok! :)



2019. nov. 29. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont azért nem találsz, mert ennyire rajta vagy. Az igazi kapcsolatok váratlanul jönnek. Csak szimplán ismerkedj, beszélgess emberekkel, a többi majd alakul.
2019. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit én is hasonlóan érzem magam, de én lány vagyok. Én arra gondolok, még lehet nem jött el neked az igazi.
2019. nov. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Mert a mai lányok ilyen undorító lénnyé váltak. Szívesebben éltem volna a 90'-es években.
2019. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#1: Mikor nem voltam rajta sem jött, pont ezt mondom.. És ez a nagyon rajta vagyok annyit takar keresem és sokat járok el. Nem tudom hogyan lehet ezt túltolni vagy ilyesmi :D Hogy mire gondolsz :D
2019. nov. 29. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!