Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerhetnék meg normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerhetnék meg normális lányokat ilyen környezetben?

Figyelt kérdés

Gimis vagyok, 10. -es. Infós / műszaki suliba járok, így konkrétan osztályonként 1 lány van átlagosan, de a suliból nem jön be senki, vagy aki bejönne, annak már van barátja. Mivel a baráti / haveri köröm is ilyen emberekből épül fel,

rajtuk keresztül se fogok lányokat megismerni, bulizni se járunk haverokkal. Hobbim, illetve a munkám is egyben a fotózás, és videózás, eléggé ismerem a közösséget itt Pesten, és nincsenek korombeli lányok, szóval ez is kilőve. Sportolni nem sportolok versenyszerűen, és megmondom őszintén, nem is akarok ilyen szinten. Tindert illetve Badoot próbáltam, de arról a véleményem egy külön fejezetet érdemelne. Eleve, a legtöbb lány ott nem normál, aki pedig normális, és tetszik is, és matchelünk is, azok közül senki se ír vissza, vagy csak nem hajlandó kommunikálni. Instán látok néha aranyos lányokat, de az a platform nem erre lett kitalálva, így a legtöbben csak visszautasítanak, vagy nem is válaszolnak. Teljesen elvesztem. Szerintetek hol lehetne ismerkedni lányokkal? Vagy mit ajánlotok?



2020. febr. 2. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz itt, én egy csomó aranyos és jófej lányt találtam itt (Korombeliek, ahogy te is az vagy) csak a legtöbb Bpn lakik 🙄 Szóval vannak ott, hidd el 😅
2020. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért az elég nagy túlzás, hogy pesten nincsenek korodbeli lányok😂. De mind1 jót nevettem😅. Írj privátban egy insta nevet és akár beszélhetünk,ha nem is vagyok az eseted hátha találok egy olyan lányt aki igen. Amúgy neuman-ba jársz?
2020. febr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hé, egy szóval se írtam, hogy Pesten nincsenek normális lányok, csak azt, hogy a környezetemben nincsenek :P
2020. febr. 2. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesten azért tényleg nem nehéz ismerkedni.Nagyon sok fotós lànyt ismerek onnan,talán tényleg kicsit idősebbek,18-20 év körüliek.Az instagram nem butaság,a legjobb,ha storykra reagálsz,a lényeg,hogy ne legyél tolakodó.Elkezdhetnél néha eljárni bulizni is,már benne vagy a korban,nem feltétlem szóralozó helyekre gondolok,ott elég nehéz ismerkedni,hanem koncertekre,kocsmákra,nyugisabb helyekre.
2020. febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudnek egy lanyt ajanlani :P
2020. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!