Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan nem kapok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nem kapok magamnak normális szép barátnőt?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok fiú, volt 42 hónapja kb. Egy nagyon szép és rendes barátnőm,azóta egy sincs s nem is tudok egyet sem megszerezni magamnak, pedig rendezett is vagyok, jó családból is származom, gazdag is vagyok, a megye legjobb fizikusa, az iskola legjobb osztályában, ezeket túlzás nélkül írtam, a magasságom az kicsi 164cm és mégis csak az ilyen "olcso" lányok szívét tudnám meg hódítani, értem itt a szivarazo, vagy rossz tanulmányi eredménnyel rendelkezőket, vagy akik nem épp olyan csinosak melette az eszük sem jár normális úton....

Mi az oka annak, hogy a nekem tetsző lányokat nem tudom meghoditani?



2020. jan. 3. 21:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Persze nem leszolom a rossz tanulmányi eredménnel rendelkezőket, de ők azok akik az első orát kocsmában töltik, majd utána jön a suli, buszra 1 órát kell várni és azt is ott töltik.
2020. jan. 3. 21:49
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy ha nem szép is, de legalább legyen becsületes, jólelkű, nagyon jó lány, sajnos még ilyen lányt is nehéz meghoditanom...
2020. jan. 3. 21:51
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Remélem, hogy a kérdés kamu.. Esetleg nem gondolkoztál el azon, hogy azért nincs normális, szép barátnőd mert te magad sem vagy a legélesebb kés a fiókban? Mert a kérdésből nagyon úgy néz ki. Elnézést, hogy a lányok többsége “nem ér fel” egy ilyen tökéletes, gazdag, jó családból származó emberideálhoz mint te. Bocsi, tényleg. Mellesleg megjegyezném, hogy “42 hónapja volt kb. barátnőm” nem csodálkozom. Valószinűleg azért nem tudod a neked tetsző lányokat meghódítani mert számukra (és számomra is) a te eszed nem jár normális úton.

17/L

2020. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megnézném azért, hogy egy sima rozsdás matizzal könnyebb csajozni vagy egy zsir új tucsonal, azt is igen, hogy mennyire lenne kedved olyan lányra, hogy barátnőd legyen akit kéthetente mással látsz... Amugy is a barátnő és az örömlány közt különbség van, látom ez neked egyforma, s ha tudnád ki vagyok nem hiszem mernél is hozzám érni, Székely igazolvány szolgálatba lenne állítva!
2020. jan. 3. 22:09
 5/12 A kérdező kommentje:

Normális úton jár, 40 - 50 lánybol tetszik egy, szerintem ez így nem túl magas rosta, csak pont azt az eggyet nem tudom meghoditani, s mellesleg csak úgy tetszik ha nem foglalt! Tehát nekem való is lenne és még csak nem is foglalt.... Itt vannak a bajok nem tudom meghoditani...

S amúgy egyszerű embernek is nézek ki stb. Sőt még nap mint nap olyan dolgokat csinálok amit szerintem sokan nem csinálnának meg, pl 10 tehén alól a ganyét összepucolni és el takarítani...

2020. jan. 3. 22:14
 6/12 csakolvasgatokhello válasza:
100%
Ritkán szoktam bárhová is írni, de komolyan. Ha a kérdés valódi, ami megkérdőjelezhető. Akkor egy dolgot tudok javasolni. Szállj le a magas lóról. Ha minden igaz amit állítasz, attól ugyan úgy semmit nem tettél le. A szüleid értek el akármit is, a gazdagságra reflektálva. Te nem. Egy versennyel, mert gondolom megyei fordulót nyertél és ott lettél első, kitörölheted a valagod. Főleg Magyarországon. Meg ez a 10 tehén alatt elhordod a ganét. Oké, kit érdekel? Más is segít be otthon a családi vállalkozásba, állattartásba és a többi, nem szeretném tovább sorolni. Te ezzel nem leszel több. A kérdésedre válaszolva, hogy mégis miért nem tudsz meghódítani lányokat akik neked tetszenek. Szimplán egy beképzelt kis takony vagy. Kész. Most majd nekem is írd meg hogy kik a szüleid és akkor nem mernék ilyet állítani. Ne a szüleid mögé rejtőzz, és az ő érdemükkel próbálj elérni akármit is. Gyáva, és egyben szánalmas is. Jó éjszakát! :)
2020. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert egy barom vagy
2020. jan. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagy az arc.
2020. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Miert ugy beszelsz a volt kapcsolatodrol mintha egy anya beszelne a gyerekerol hogy 42 honapos? XD nem, nem 42 honapja hanem harom es fel eve volt baratnod. Ami azt jelenti hogy meg 14 eves se voltal akkor. Az akkor tortent dolgoknak semmi koze a mostaniakhoz ugyhogy inkabb ne ahhoz viszonyitgass mert valszeg mar a lanyok erettebbek 17 eves korukban mint amikor 13mak voltak es ezert nem jonnek ossze veled
2020. jan. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rendkívül kicsi a péniszed
2020. jan. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!