Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rossz tulajdonság ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz tulajdonság ha nem külső alapján keresek lányt? Nincsenek elvárásaim, nem gond ha egy lány teltebb vagy depis, miért gond ez?

Figyelt kérdés

Az emberek többsége egy pozitív önimádó embert akar maga mellé, én nem vagyok olyan, de másoktól sem várom el. Nekem nem lenne baj ha egy lány depisebb, visszahúzódóbb, sőt még jobban tetszene is, nem gond ha vannak problémái mert nem ítélem el ilyenek miatt, nem is olyat keresek aki topmodell, mert nem külsőre megyek, sőt ha valaki kidobja mindenét stb és megnézi minden fiú az szerintem meg már egyenesen taszító. Miért baj sok embernek ha egy fiú "igénytelen" és nem külsőre megy? :D Őszinte szeretetet akarok találni, ahol egy lány hűséges és foglalkozunk egymással, pont. Engem problémákkal együtt nem fogadnak el, a legtöbb lány is csak szórakozik, tudom hogy ilyen a világ. De én akkor is próbálok elfogadó lenni és engem a szeretet érdekel, NEM pedig az hogy kint van-e a melle és nagy-e a segge. Ezért tényleg annyira elítélendő valaki?:D

Szívesen ismerkednék, de folyton csak azt látom hogy a lányok is szexre mennek és csak az elvárások vannak külsőre belsőre, a szeretet és összebújás meg már senkit sem érdekel.. Tudom hogy vannak még ilyen lányok, sajnos én nem találom meg őket. A legtöbb ember szerint ez hülyeség, és tényleg nem is találok párt aki ne külsőségekre menne, szerintetek is romlik ez a világ? :/


2020. febr. 7. 18:58
 1/2 October15 ***** válasza:
0%

Most nem azért de ha semmilyen elvárásod nincs valaki felé akkor mégis mi a halált fogsz benne szeretni? :D


Mármint szerintem az én korábbi barátnőim + viszoznzatlan / rosszul időzített de amúgy kölcsönös szerelmeimet megnézve azt mondanám hogy iiiiiiiiiiiigen széles skálán mozgok de ettől függetlenül vannak dolgok amik ha véletlenül megvannak annak azért örülök / elég jó sanszal érdekelni fog a lány.


Amúgy azt egészen pontosan honnan veszed hogy pl egy "depis" lánynak majd nem lesznek igényei? :D Mutatok én neked olyan depis lányt aki olyan pasikkal jön össze / randizik akiket hallod lehet még én is megrántanék. [Nyilván nem szószerint.] Hova tovább minek utána depis pont nem annyira lesz szüksége hogy bújás meg szeretet de amúgy ezt leszámítva tök m1 milyen vagy.... XD

2020. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én azt mondta, külsőre.. Mert minden fiunak az a lényeg hogy a lánynak legyen nagy melle meg keresek segge, nekem nem.. Nekem elég ha az arca tetszik az alap... Kell a hűség és törődés belsőre és hogy megértsük egymást, az egy alap dolog.
2020. febr. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!