Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek minden lánytól, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek minden lánytól, aki tetszik nekem. Hogyan lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Nem tudok velük beszélgetni sem mert hallgatag vagyok, vagyis teljesen kikerülök a képből ezáltal.

Önbizalmam egyébként sincs sok, de ez, hogy egyáltalán nem merek kezdeményezni senkinél még szörnyűbb.

Mindig ott szeretek lenni, ahol minél több lányt láthatok, és jó érzés ha valaki megtetszik, ugyanakkor mást nem mernék tenni azért, hogy meg is ismerjem.

20 évesen, hogyan lehet ebből kilábalni?



2018. ápr. 10. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Á, kedves férfitársam. Teljesen együttérzek veled. Ugyanolyan átkunk van. Én úgy oldottam meg, hogy feladtam az egészet. Nem keresek semmit és senkit, mert (mivel pesszimista ember vagyok) úgysem jönne össze.


De nagyon remélem, hogy neked sikerül más megoldást találnod erre a problémára. Nekem sajna nem jött össze. Mindenesetre sok sikert kívánok!

2018. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nagyon nehéz de ha úgy látod hogy annak a lánynak is tetszel próbálj meg valahogy erőt venni magadon és odamenni hozzá. Tartasz attól hogy elutasít oké de nem félhetsz egész életedben. Ha tényleg látod hogy ad jeleket arra hogy tetszel neki próbáld meg.
2018. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez az én bajom is
2018. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!