Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek ilyen fiúk egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen fiúk egyáltalán, vagy túl magasak az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy senki sem tökéletes, de gondolkodtam azon, hogy vannak e egyáltalán olyan fiúk/később férfiak, akik a következő tulajdonságok akár 85%-át is magukénak tudhatják.

Tehát:

VICCES, de ha komoly/fontos dologról van szó, akkor FELELŐSSÉGTELJES, OKOS, IGÉNYES, FIGYELMES, GONDOSKODÓ, meg tudunk egyezni félúton, tehát KOMPROMISSZUMKÉPES, ŐSZINTE, mindent meg tudunk beszélni, NEM SÉRTŐDÉKENY annyira, hogy mindenen azonnal felkapja a vizet, nem erőltetünk semmit a másikra, de mindig megpróbáljuk egymás szemszögéből is megvizsgálni a helyzeteket, lehetőleg ne dohányozzon, és ne igyon sok alkoholt, vigyázzon az egészségére, ne sajnálja a pénzt költeni, de be tudja osztani, vannak közös érdeklődéseink, hasonlóan látjuk a dolgokat, de sosem leszünk a másik számára unalmasak, MINDIG LESZ MIRŐL BESZÉLNÜNK, ha kell, olyan mint egy LEGJOBB BARÁT, majd a legjobb APA, akivel a gyerekeinket együtt felnevelhetjük, és akivel együtt öregedhetünk majd meg :)

Külső terén sosem voltak olyan magasak az elvárásaim, általában az arcot nézen jobban, mint az alkatot, a barna szem+barna haj az bejövős. Meg hát jobban érezném magam, ha magasabb, mint én.

Nem árt, ha sportol valamit, ne legyen teljesen lusta, de persze nem igényem a kockahas, vagy ilyenek, csak ne legyen 25 éves korára hatalmas sörhasa, na. Azthiszem, ennyi :D



2017. júl. 25. 09:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%

HA ezeket te magad képes vagy nyújtani, illetve képviseled a tulajdonságokat, akkor elvárhatod.


Természetesen nem.

2017. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
39%
Lehet jelentkezni? :)
2017. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%

Tininek tűnsz a leírás alapján. Ebben a korban fura ilyenen gondolkodni, hogy apa, akivel közös gyerekek lesznek és együtt öregedtek meg. Ez egy kicsit tündérmesének hangzik inkább :D

A többi szinte minden normális emberre jellemző. Szóval nem nagy elvárás, ha te magad is ilyen vagy.

2017. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%
Egy két dolgot leszámítva én is ilyen vagyok, szóval vannak még ilyen fiúk. 18f
2017. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%

Ne elvárásokkal kezdd!

Embert keress, akiben megkeresed ezeket a tulajdonságokat. meglehet, hogy más tulajdonságok pótolnak több elvárást.

Ha neked paraméterek kellenek, akkor barátkozz egy technikai adatlappal.


igaza van az egyik válaszolónak: te mit adnál cserébe?

- Búskomorságot, hogy a LEGYEN VICCES kedély felvidítson?

- nemtörődömséget, mert ő úgyis FELELŐSSÉGTELJES, OKOS, IGÉNYES, FIGYELMES,

- lustálkodást, mert ő úgyis GONDOSKODÓ?

- hogy mindenben a te akaratod érvényesüljön, ezért legyen KOMPROMISSZUMKÉPES, vagyis engedje, hogy kiszúrd valamivel a szemét?

- jegyzetet készítenél minden tévedéséről, mert ő úgyis ŐSZINTE, és mndet bevall?

- éjjel kettőkor nem hagyod laudni, mert MINDIG LESZ MIRŐL BESZÉLNÜNK?

- semmi sem érdekel, mert ő a LEGJOBB BARÁT, aki mindent megtesz érted?

- mars ki a gyerekekkel, mert ő a legjobb APA?


Most mind szélsőségeket soroltam fel, de ezekből érthetsz. Természetesen jogos az elvárásod akkor, ha te is:

- VICCES

- FELELŐSSÉGTELJES, OKOS, IGÉNYES, FIGYELMES,

- GONDOSKODÓ,

- KOMPROMISSZUMKÉPES,

- ŐSZINTE,

- MINDIG LESZ MIRŐL BESZÉLNÜNK,

- LEGJOBB BARÁT,

- ANYA vagy


"Szeresd felebarátodat, mint temagadat!" Ennek a párja lehetne: azt várd el a szerelmedtől (nem az élettársadtól!), amit te is képes vagy folyamatosan adni neki!


Nem könnyű a párválasztás, én is ráfáztam néhányszor. 36F

2017. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Igen, meg tini vagyok. És szeretem a tündérmeséket, meg a happy endeket :P

Anya még nem vagyok, de a többi tulajdonság a stimmel.

Persze a nagy része embertől függ, pl lehet valaki őszinte meg figyelmes, hogyha nincs egy közös érdeklődésünk sem.

Előző válaszoló: eléggé kiforgattad a szavaimat, miért akarnám hajnali kettőkor zaklatni, hogy beszélgessen velem? :D azt nem így értettem természetesen.

Ja és kompromisszumképességnek pont az a lényege, hogy mind a két fél alkalmazkodik egy-egy helyzetben.

2017. júl. 25. 10:05
 7/33 StayAwake...Forever ***** válasza:
Vannak, most megnyugodtál?:) 19/F
2017. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Meg úgy ámblokk az összes dolognak az a lényege, hogy mindkét félre igaz, miért akarnám elvárni, ha nekem eszem ágában sem lenne teljesíteni?

Hiszen egy párkapcsolat 2 emberes meló :D

Nincs béke es szeretet, ha csak az egyik ember csinál mindent.

Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy legyen diplomája, meg legyen igazgató egy multinál, de közben én a gyűjtő szakiskolát sem végeztem el, mert nem volt kedvem bejárni.

2017. júl. 25. 10:12
 9/33 A kérdező kommentje:
Meg. Még van remény :D
2017. júl. 25. 10:12
 10/33 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok.

Látszik, hogy fiatal vagy, s ez nem gond.

Nem forgattam ki a szavidat, csak sdarkítottaam. Ha megfigyelted az írásomat, a 2kiforgatásoknál" kérdőjelek vannak. Ha nem vagy olyan, akkor válaszolj nemmel. hogy miért kell éjjel kettőkor bármiről beszélgetni? Elárulom: házas vagyok, s nálunk azt jelenti, hogy ha az asszony nem tud aludni, akkor szépen fölráz, hogy beszélgessünk reggelig. reggel, amikor holtfáradtal elmegyek dolgozni, ő szépen visszaalszik. ilyen beállításban NEM SZERETEk bármikor bármiről beszélni.

2017. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!