Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya lányként mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya lányként mennyi esélyem lehet a hasonló kaliberű pasiknál?

Figyelt kérdés
Nem hajtok a legjobbra meg a tökéletességre sem, sőt, az átlagos/átlag alatti pasikat preferálom, interneten ismerkedek Velük. A baj ott kezdődik, mikor képet kell küldenem, persze eleget teszek a kérésnek és küldeni is szoktam magamról. De utána vagy elapad a beszélgetés, vagy tiltanak, esetleg megmondják milyen ronda vagyok. Az összes kapcsolatomnak azért lett vége, mert már senki nem bírta elviselni a ronda pofámat, ugyanis a kapcsolataimban többször elhangzott az, hogy nem vagyok valami szép. Sohasem kaptam senkitől semmilyen bókot, de nem is várom el, hogy hazudjanak nekem. Szerintetek így hogyan tudnék összehozni bárkivel bármit is? 18L
2020. febr. 11. 08:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
92%

Tapasztalataim szerint az átlag alatti pasik átlag feletti csajokról álmodoznak.

Közhely, de ha az ember szerencsés, akkor megtalálja a párját, reméljük ez nálad is igy lesz. Szóval ne add fel, mert lehet, hogy az alma kivülről szép, de belülről rohadt.

2020. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát ilyen a netes beszélgetés. Pláne az arc nélküli, mert ott mindig mindenki jobbat vár, nem azt, amilyenek akadnak. Legalábbis pasiként biztos. Regelj arccal társkeresőre, ott bármilyen csajnak 99+ likeja lesz úgyis, aztán csemegézhetsz a kanos fickók között, hátha akad pár normális.
2020. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2# Voltam már társkeresőn, képpel. Hát, senki nem írt nekem azok után. :D
2020. febr. 11. 09:14
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Én is hasonló helyzetben vagyok, tudom milyen érzés. De ne add fel!:) Esetleg járj el olyan összejövetelekre, amilyen hobbikat szeretsz, lehet, hogy a közös érdeklődési kör segít:)

22/L

2020. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Na muti magad.
2020. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

hát, én is ugyan ez vagyok csak fiúba.. Vissza sem írnak, nem fogadnak el, bár igazából nem is komoly kapcsolatot keresnek az a baj.. Ha szeretnél írni én szivesen megismerlek, leg rosszabb esetbe dumálunk egyet a hülye társkeresős idiótákról :P

19f

2020. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok, annyit hadd tegyek hozzá, hogy nem a külső a lényeg! Nekem annyi a lényeg hogy az arc tetszen, az pedig ha egy lány agyon sminkeli magát meg kihívó ruhákba öltözik, nekem inkább az a rossz.. Szívesen ismerkedek olyannal aki elfogadó hűséges és őszinte, csak olyanból meg kevés van.. De én sem feltétlen külsőre megyek, egyszerűen vagy tetszik valaki vagy nem, sajnos akármennyire nem a külsőre megyek én se, velem is előfordul hogy egy lány nem tetszik. De attól még belül lehet gyönyörű! ;)
2020. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan csúnya lennél. Szerintem csak túlzol. Megmutatod magad?
2020. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban, hogy mindenkinek van esélye párt találni. Lehet, hogy nem jön olyan könnyen, de nem kell emiatt búslakodni. Ha én az utcán körbenézek, rengeteg kevésbé jól kinéző embert látok, és mégis kézen fogva sétálnak valakivel. Pl. már többször is láttam, durván túlsúlyos nőket (kb. 200 kg) kézenfogva sétálni egy náluk előnyösebben kinéző férfival. Szóval hogy na. Meg így átlagban ha körbenézel, senki se tökéletes a te környezetedben sem, nem mindenki gyönyörű. De ez nem zárja ki a boldogságot, a párkapcsolatokat. És 18 vagy, hova sietteted? Fiatal vagy. Van még rengeteg időd, egyáltalán nem kell kétségbe esni. Másrészt meg biztos nem vagy olyan csúnya, ahogy mondod. Meg egyébként aki kijelenti azt, hogy milyen ronda vagy... na, jobb is, ha olyannal nem jön össze a dolog. Bunkóság. Meg másrészt nem nagyon értem, hogy miért jön össze bárki is valakivel, hogy aztán folyton azt hangoztassa neki, hogy nem valami szép. Mármint ez egy nagyon rossz személyiségre utal szerintem, ha valaki így viselkedik. Szóval ne aggódj, mert nincs miért kétségbe esni. :)
2020. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány privatot kaptál nagyon csúnya fiúkról?😀
2020. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!