Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnya lányként mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya lányként mennyi esélyem lehet a hasonló kaliberű pasiknál?

Figyelt kérdés
Nem hajtok a legjobbra meg a tökéletességre sem, sőt, az átlagos/átlag alatti pasikat preferálom, interneten ismerkedek Velük. A baj ott kezdődik, mikor képet kell küldenem, persze eleget teszek a kérésnek és küldeni is szoktam magamról. De utána vagy elapad a beszélgetés, vagy tiltanak, esetleg megmondják milyen ronda vagyok. Az összes kapcsolatomnak azért lett vége, mert már senki nem bírta elviselni a ronda pofámat, ugyanis a kapcsolataimban többször elhangzott az, hogy nem vagyok valami szép. Sohasem kaptam senkitől semmilyen bókot, de nem is várom el, hogy hazudjanak nekem. Szerintetek így hogyan tudnék összehozni bárkivel bármit is? 18L
2020. febr. 11. 08:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, biztos sokat kapott :D Bár én csak itt írtam, én is szivesen ismerkedek, ebbe önmagába szerintem nincs baj, csak tul sok fiu nagyon nyomulós mert perverz bunkók a lányokkal. Viszont önmagába én is az olyan lányokat keresem akik nem olyan cicamacák mint a legtöbb.
2020. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ronda? Ízlések és pofonok. És hiába szép valaki, ha úgy érzem, hogy nem érdekel és semmi közöm hozzá.
2020. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!