Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha en csunya (eggyesek szerint...

Ha en csunya (eggyesek szerint atlagos) pasi vagyok de rendes, es van allasom es komoly vagyok akkor miert nem jon ossze hozzam hasonlo lannyal?

Figyelt kérdés
Hol vannak a csunya nok akik atlagos vagy csunya pasit akarnak? Mar megbolondulok :(

2019. aug. 20. 14:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Csúnya férfit senki nem akar.
2019. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
... csúnya nők meg nincsenek. Rossz a kiindulási feltételrendszered. Figyelj, és aki tetszik, annak udvarolj. Évezredes bevált módszer.
2019. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Hányszor kell még elugatni, hogy ha valaki rá van görcsölve a pár tálalásra, az érződik rajta és attól minden jó érzésű ember sikítva menekül?

Esetleg fogadd el végre magad, törődj a mindennapjaiddal és ha egy nő véletlen szóba áll veled, ne akard rögtön a kezét is megkérni, hanem kezeld úgy, ahogy egy akármilyen másik embert. Egyből nem leszel annyira taszító.

De egyelőre még az írásodon is átjön, hogy bárkit vinnél és ugh.

2019. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
csúnya nők meg nincsenek? csak csunya pasik? ....hat jo...
2019. aug. 20. 14:43
 5/19 A kérdező kommentje:

# 3 Ha te mondod.

Az ugh szerintem jo kis jatek :) aszem dos-os.

2019. aug. 20. 14:44
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Azért nem találsz nőt mert mindegyik a külsőre hajt. Lehetsz te gazdag,rendes,vagy éppen alpári bunkó. Ha nem jössz be neki külsőre nem fog szóba állni veled. Sajnos nem születtél jóképűnek. Ez egy átok.
2019. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
És még hülye is vagy. Nem, sajnálom. Te egyedül maradsz.
2019. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"csúnya nők meg nincsenek? csak csunya pasik? ....hat jo"

Csúnya férfiak sincsenek.

Csak érdekes arcúak.

Minthogy rossz gyerek sincs, csak eleven.


Tehát ezért pontyoztál le.

A tanácsomat megfogadhatnád. Udvarolj annak, aki tetszik és kész. Lehet, hogy jobban kell keresned és figyelned, mert a jövőbeli kedvesed nem a ,seggriszáló fajtából való.

2019. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

# 6 Ertem.Remelem nincs igazad.

Amugy senkit sem pontoztam meg....de fogok :D

2019. aug. 20. 14:51
 10/19 anonim ***** válasza:
Pedig igazam van mert ezt látom. Ismerőseimtől is ezt hallom. Egyik sem gazdag de jól néznek ki ezért több nő rá hajt. Én pedig nem születtem valami gyönyörűnek. Rám nem hajt senki pedig én se vagyok gazdag. És más átlagos átlag alatti férfiaknál is ezt látom.
2019. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!