Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autóval tényleg lehet csajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autóval tényleg lehet csajozni?

Figyelt kérdés

TUDOM HOGY NAGYON SOKAN VANNAK AKIKNEK NEM SZÁMÍT HOGY MILYE VAN VAGY MILYEN GAZDAG VAGY STB de én most kicsit komlytalanul kérdem (tudom van aki mellé odaállnak egy zsír új ferrari val és nemet mond mert nem számít neki meg egyébnént is , ezzel tisztàba vagyok ilyet ne irjatok). Arra lennék kíváncsi hogy tényleg jobban felfigyelnek(mármint az amelyik nem tartozik a fent említettek közé)?



És ne ,ne oltsatok szét hogy mekkora nyomorult vagyok ,ezt tudom.



2020. febr. 12. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, vannak ilyen videók is.

Csajoknak imponáló

2020. febr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
18 éves korban még imponál a tinilányoknak az autó, és nem is kell több milliósnak lennie.
2020. febr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Persze, vannak ilyen csajok, csak én őket nem hívom nőknek.
2020. febr. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szénás peti ***** válasza:
96%
csajt autóval az utca sarkokon láttók mindig stopolni.
2020. febr. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el az autódat üresen, ha csajjal tér vissza, nna, ő az a csaj, akit az autó érdekli, nem pedig te.

.

Ha olyan csajra találsz, akit az autód miatt érdekelsz, nem társad lesz, hanem potyautasod.

2020. febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, aki erre megy, annál számít.

De akinél nem számít, ott meg tök mindegy.

A lényeg, hogy megtalálod majd a saját közönséged.

2020. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatok szerint nem mindig (A8,Q8,750,F12,W12,G50 stb. sokaknak semmit nem jelent, árban nincsenek képben, én sem). Esetleg csak egy plusz piros pont a lányok szemében. A legjobb a saját tulajdonú ház/lakás kulcsa (piros 7-es). A lányok mindig rákérdeznek: kivel laksz? Hol laksz? Mivel foglalkozol? Stb. Itt vidéken szinte mindenkinek van autója. Nem egy nagy durranás autóval megjelenni. Nagyon sok csajnak szintén van autója. Az autó helyett, inkább ház/lakás! -Erre jobban felfigyelnek.
2020. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondták, Teslával lehet a legjobban. Nekem nem vált be.

[link]

2020. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen lányt akarsz ”felszedni”. Olyat, akinek szorult is valami a fejébe, vagy olyat, akinek nem.
2020. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha helyes,normális,kedves srác aki bejön(és velem egyidős-bár akkor az autó is kiesik) akkor persze. De ha ugyanezek autó nélkül akkoris ugyanúgy. Szóval nem oszt-nem szoroz. Csak amiatt nem lesz csajod,hogy milyen autód van
2020. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!