Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar ha egy lány nem vékony hanem, ducibb?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy vékony lány. De ez senkinek nem tetszik ahogy kinézek. Mennyire zavar titeket ha egy lány nem vékony

?

16/L



2020. febr. 13. 09:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit kerekebb és nem arról van szó hogy már gurul, akkor nekem nagyon be tud jönni! (20/F)
2020. febr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Csúnyának érzem magam!

Így senki nem fogad el...

Lányok is valaszolhatnak

2020. febr. 13. 09:43
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
Esetleg ha linkelnél képet hogy milyen alkatról beszélünk, vagy méreteket írnál, pontosabb választ tudnánk adni.
2020. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha már magadat is csúnyának érzed, akkor miért nem változtatsz?
2020. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
Mennyire vagy duci? Milyen pasit keresel, és hány éves korig?
2020. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mármint úgy érzem magam csúnyának, hogy szerintem nem tetszem senkinek nem is tetszenék. Arcra vagyok csúnya. (Nincs önbizalmam)
2020. febr. 13. 10:07
 7/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem zavarnak, csak soha nem jonnek ossze egy kover lannyal. Ha en adok magamra, elvarom tole is.
2020. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem nagyon vékony és kicsit ducibb az nem gond. Csak ne legyen kövér.
2020. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem kellesz senkinek, mert egy kapcsolat nem arról szól, hogy a másik félnek boostolnia kell folyton az önbizalmad, unalmas. Én direkt kerülöm is az ilyen mértékben önsajnáltató lányokat, mert semmi kedvem nonstop ahhoz, hogy győzködni kelljen. Kiegyensúlyozott kapcsolatot akarok, nem ilyet. És ebben tök mindegy, hogy milyen az alkata a lánynak. Egy nyitott, életvidámabb lányhoz jobban közeledünk.
2020. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk azért nem mindegy, hogy mit takar a "ducibb"? Hallottam ezt a kifejezést már olyan lánytól is, aki egyáltalán nem "duci", csak egyszerűen nem egy gebe. Meg olyantól is, akit felemelni nagyobbacska súlyemelő-rekord lenne. Nagyon nem mindegy, hogy 70, vagy 100 kilóról van-e szó.
2020. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!