Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar ha egy lány nem vékony hanem, ducibb?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy vékony lány. De ez senkinek nem tetszik ahogy kinézek. Mennyire zavar titeket ha egy lány nem vékony

?

16/L



2020. febr. 13. 09:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem 100kg vagyok!
2020. febr. 13. 12:06
 12/25 anonim ***** válasza:
94%

Írtam valahol, hogy annyi vagy?

Ahogy látom, nem a súlyoddal van a legnagyobb probléma.

2020. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó: nem hát. Leírta, hogy nem vonz senkit, erre írtam, hogy "Azért nem kell senkinek...", erre rám írt pm-ben, hogy de ő csak kell valakinek! :DDD

Felvan háborodva azon, ha azt amit ő állít, más is leírja.

2020. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%

Az a legaranyosabb, amikor felháborodik azon, amit ő maga állít. :D

Na, az ilyentől mentsen meg a sors. :D

2020. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy téged zavar! Gondolom legalább 2 kg-ról van szó.. Ha harmóniában vagy magaddal senkit nem zavar, de ezt a legnehezebb elérni!
2020. febr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%

Itt egyértelműen a természeteddel van baj.

Méghozzá nagyon nagy baj, ha már 5 perc alatt kiderül.

2020. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj. Én se vagyok egy vékony lány (197 cm 88 kg) de hidd el nekem az önsajnáltatással nem fogsz sehova se jutni. Ha folyamatosan győzködni kell téged hogy szép vagy stb..., mert semmi önbizalmad nincs, akkor senki nem fog összejönni veled, mert ahogy előttem is írta valaki, ilyen lány nem kell a fiúknak. Ezt a saját bőrömön tapasztaltam. Utáltam az alkatomat, 0 önbizalmam volt, és sajnáltattam magam. De aztán rájöttem egyszer hogy "ne már komolyan ezt csinálom?" Azóta eltogadtam hogy versenyszerűen sportolóként nem lehetek nádszál vékony, igen nagyobb testalkatom van. Igen a legtöbb fiúnál magasabb vagyok. Na és?:D Ha valakinek nem tetszik oldja meg. Én szeretem saját magamat. Arcra sem vagyok szép. Nem nagy ügy. Nem fogok hat kiló vakolatot tenni magamra hogy olyan legyek mint a többi. Én én vagyok. Te meg te. Ha ducibbnak érzed magad, és emiatt rosszul érzed magad akkor kezdj el sportolni. Változz ha te úgy érzed, ha meg nem, akkor a külvilágnak is azt mutasd, hogy te így vagy önmagad. Merd felvállani hogy ez te vagy, így ahogy vagy, mert amíg te nem szereted saját magadat addig nem várhatod el mástól hogy szeressen.

Békülj ki magaddal, vagy tegyél azért hogy elégedett legyél, és hidd el a fiúknak is fel fog tűnni, ők is jobban szeretik a magabiztos, életvidám lányokat. :))

16/L

2020. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

Jézusom elírtam, nem 197 hanem 187 cm vagyok bocsánat.

Előző voltam.

2020. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%

Ha valaki jól csinálja, nagyon szexi is tud lenni a túlsúly.


Pozitív példák:


[link]


[link]


[link]

2020. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén imádom. 😅
2020. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!